SPA filosofija paremta rytų idėjomis, pagal kurias tikras grožio ir sveikatos šaltinis yra kūno ir proto harmonija. SPA, tai procedūros skirtos viso kūno sveikatingumui ir relaksacijai. Veikdamos per odą aktyviosios SPA medžiagos gerina medžiagų apykaitą, kraujotaką, iš organizmo pašalina šlakus ir gerina bendrą savijautą. Kasdienė įtampa ir emocinis stresas daugeliui žmonių – kasdienybė. Juk šiais laikais visi taip skubame, lekiame… rodos nelieka laiko niekam, net sau.. Daugelio ligų priežastis būtent ir yra per didelė įtampa, todėl labai svarbu atsistayti po didelio fizinio ar psichologinio nuovargio. SPA procedūros – tai vieta, kur žmonės gali nors trumpam pasprukti nuo kasdieninių rūpesčių, pasimėgauti atgaiva ir poilsiu.

Pailsėję ir išlaisvinę sunkias mintis, pajusite, kad Jūsų sveikata pagerės, atstatysite savo darbingumą ir grįšite į realų pasaulį su naujomis jėgomis ir mintimis.

banneris-1

Aromaterapija – tai menas, gebantis gydyti, atpalaiduoti, nuraminti ar sužadinti pasitelkiant kvapus.

Kvapų pasaulis supa mus visur ir visada. Kvapų naudojimas stiprinant ir saugant sveikatą turi senas ir gilias tradicijas. Tūkstantmečiais žmonės žavėjosi grynais ekstraktais, išgautais iš kvapiųjų augalų, vertino jų gydomąsias ypatybes ir nuostabų aromatą. Kvapų terapija atvėrė kelius į užmirštą senovės išmintį ir dabar moko, kaip, naudojant terapines kvapiųjų aliejų ypatybes, atpalaiduoti ar stimuliuoti kūną bei protą, įveikti negalavimus, pagerinti sveikatą ir savijautą. Eterinis aliejus – tai kvapaus augalo siela. Moksliniai ir klinikiniai tyrimai patvirtina, kad įvairūs eteriniai aliejai turi antibakterinių, antivirusinių, antiseptinių, priešgrybelinių, imunitetą stiprinančių savybių. Veikdami nervų sistemą jie ramina ir atpalaiduoja, mažina nuovargį, stresą, nervinę įtampą, suteikia energijos ir žvalumo, gerina nuotaiką ir bendrą savijautą.

Kvapų terapija – ideali pagalbos sau priemonė, kartu suteikianti ir malonumą.


SPA programos dviemIšsirinkote tinkamą procedūrą?

Rezervuokite dieną ir laiką internetu – tai greitas ir patogus būdas.

Rezervuoti internetu