Kūno apimčių mažinimas

Kūno riebalų perteklius ir nutukimas opi šių laikų problema. Sėdimas darbo pobūdis, mažas fizinis aktyvumas, nesubalansuota mityba, hormonų disbalansas- tai veiksniai lemiantys riebalinio audinio kaupimąsi ir viršsvorį. Nuolatinis riebalų perteklius – tai ne tik estetinė problema, bet ir didesnė rizika įvairių ligų atsiradimui, tokių kaip: širdies ir kraujagyslių ligos, cukrinis diabetas, osteochondrozė, vaisingumo sutrikimai ir t.t. Taip pat, nuolat žvelgiant į veidrodį ir jaučiant nepasitenkinimą, gali atsirasti psichologinis diskomfortas.

Kasdien ieškome būdų, kaip kovoti su riebalų pertekliumi ir pagerinti kūno formas bei išvaizdą. Norint turėti dailias kūno linijas bei gražią odą, neatsiejama gyvenimo dalis turėtų būti fizinis aktyvumas ir subalansuota mityba, tačiau kartais to neužtenka. Todėl rekomenduojama į pagalbą pasitelkti pažangias aparatines technologijas, kurios padeda pasiekti trokštamus rezultatus. Šių procedūrų pagalba, svorio metimas gali tapti žymiai malonesniu ir lengvesniu procesu.
Mūsų salone galite pasirinkti iš kelių skirtingų aparatinių metodikų ir jų derinių, skirtų kūno apimčių mažinimui:

  • Lipolitinis lazeris- greitai ir veiksmingai mažina apimtis. Stimuliuoja riebalų metabolizmo procesą.
  • „Tanit“ biosferos- giluminis mechaninis masažas aktyvina limfotaką, kraujotaką, šalina susikaupusius skysčius.
  • „Symmed200“ RF su neinvazine mezoterapija- radijo dažnio generuojamos srovės šiluminis poveikis naikina riebalines ląsteles, o neinvazinė mezoterapija padidina medžiagų įsiskverbimą į audinius.
  • „Endoshaper“ vakuuminis masažas- suaktyvina kraujotaką, limfotaką, skatina riebalų metabolizmą, tonizuoja raumenis, taip pat skatina medžiagų apykaitą.
  • „qmd® Selene“ kriolipolizė- neinvazinis riebalinių ląstelių sunaikinimas šalčiu.
  • „Adipologie“ multifokusuotas ultragarsas- ultragarso energija tiekiama multi-fokusuotu būdu, kurios metu dėl LFU technologijos sukuriamas teigiamas ir neigiamas spaudimas riebalinėms ląstelėms. Tokiu būdu ląstelėms sukeliamas streso efektas, stimuliuojantis lipolizę.

Šias aparatines procedūras galima derinti tarpusavyje. Atvykus bandomajai procedūrai ar konsultacijai, specialistas parinks individualų procedūrų planą.