Krioterminės procedūros Selene aparatu

Krioterminės procedūros Selene aparatu

Pagalaiu galime pasiūlyti Jums krioterapijos ir kriotermines procedūras kūno ir veido priežiūrai. Tai malonios, bet tuo pačiu labai veiksmingos procedūros lokalizuotų riebalų sankaupų mažinimui (kriolipolizė), odos stangrinimui, celiulito naikinimui, dvigubo pagurklio mažinimui, veido odos stangrinimo, veido ovalo formavimui. Procedūros atliekamos itališku kriotermijos aparatu Selene.

Šių procedūrų metu taikoma termoterapija ir kriopterapija. Šiluminis efektas teigiamai veikia kraujotaką, o tai pagerina medžiagų apykaitą, audinių aprūpinimą deguonimi ir leidžia atsipalaiduoti raumenims. Krioterapija sukelia kraujagyslių susiaurėjimą, taip sumažindama edemą ir turi priešuždegiminį bei analgetinį poveikį. Taip pat taikant šalčio terapiją pasiekiama kriolipolizė – neinvazinis riebalų ląstelių mažinimas. Kontrastinės procedūros suteikia gyvybingumo, drenuoja ir atpalaiduoja raumenis.

Krioterapija, taip pat vadinama kriolipolize, tai liekninimas šalčiu. Procedūros metu riebalinės ląstelės, adipocitai, yra užšaldomi ir taip sukeliama jų apoptozė. Kriolipodestrukcijos metu ląstelės sunaikinamos negrįžtamai. Šaltis sukelia adipocitų apoptozę, o karščio taikymas skatina greitesnį eliminavo iš organizmo procesą.

Naujienoms galioja specialios kainos. Kviečiame išbandyti naują procedūrą pigiau ir pasitarti dėl estetinės problemos sprendimo. Registruokitės tel. 8-612-35025.