Deguonies terapija

Mūsų oda kasdien yra veikiama įvairių išorinių faktorių, žiemą mūsų oda kenčia nuo pastovių temperatūros pokyčių, o vasarą oda yra veikiama ultravioletinių spindulių, kurie skatina odos fotosenėjimą. Dėl šių faktorių oda praranda drėgmę, formuojasi raukšlės, praranda skaistumą. Todėl deguonies procedūros puikiai tinka norint atgavinti odą po žiemos, sumažinti senėjimo požymius, paskaistinti odą ir džiaugtis lygia bei švelnia oda.

Deguonies procedūros metu naudojamas koncentruotas deguonis, kuris yra įvedamas į gilesnius odos sluoksnius kartu su veikliosiomis medžiagomis. Procedūra visiškai neskausminga, netgi labai maloni.

Deguonies procedūros privalumai:

  • Efektas matomas iškart po pirmos procedūros;
  • Ryškiai sumažėja smulkios raukšlelės;
  • Paskaistėja oda;
  • Itin maloni procedūra;
  • Procedūra tinka jautriai odai;
  • Procedūra labai rekomenduoja nuotakoms prieš vestuvinį makiažą;
  • Neinvazinė procedūra.

Veikimo principas

Deguonies aparatas pagamina deguonį pagal molekulinio tinklinio filtro technologiją. Pirmiausia, yra įsiurbiamas oras iš aplinkos į aparatą, kad galima būtų gaminti deguonį pagal molekulinio tinklinio filtro technologiją. Tada, azoto molekulės yra sulaikomos ties tinkliniu filtru, o deguonies molekulės atsiskiria ir praeina pro filtrą. Procedūros metu parenkama aktyvi medžiaga pagal odos būklę ir atliekamas odos prisotinimas koncentruotu deguonimi kartu su aktyvia medžiaga. Tam kad medžiagos prasiskverbtų į dar gilesnius sluoksnius yra atliekamas deguonies impulsinis masažas, kurio metu suaktyvinama kraujotaka ir limfotoka.

Kam tinka?

Deguonies procedūros puikiai tinka tiek jaunai, tiek brandžiai odai. Skirta atgaivinti odą po žiemos, saulės vonių, paskaistinti, sumažinti senėjimo požymius ir džiaugtis lygia bei švelnia oda. Procedūra labai rekomenduoja prieš proginį makiažą.

Kam netinka?

  • Pūslelinė (herpes simplex virusas);
  • Sunki aknės forma.

Deguonies terapija BeauteO2 aparatu

Veido kosmetologija

Deguonies procedūra odos drėkinimui 99€
Deguonies priešraukšlinė procedūra 99€
Deguonies skaistinanti procedūra 99€

* Nuolaidos nesumuojamos; taikoma didesnės vertės nuolaida. Programoms taikoma 10% nuolaida;
* Programų kainos galioja mokant visą kainą iš karto; minimalus procedūrų kiekis programoje – 6 seansai veido priežiūros, 8 seansai kūno priežiūros;
* Kūno formų korekcijų ir veido odos priežiūros programos galioja 4 mėn.; programa negali būti perleista kitam asmeniui.

Dažnai užduodami klausimai

Kaip atliekama procedūra?

Procedūra pradedama veido, kaklo ir dekoltė odos nuvalymu. Po to pradedamas odos paruošimas, pašalinamos negyvos odos ląstelės švelniu šveitikliu, kad įvedamos aktyvios medžiagos prasiskverbtų į gilesnius odos sluoksnius.  Parenkama aktyvi medžiaga pagal odos būklę ir atliekamas odos prisotinimas koncentruotu deguonimi kartu su aktyvia medžiaga. Tam kad medžiagos prasiskverbtų į dar gilesnius sluoksnius yra atliekamas deguonies impulsinis masažas, kurio metu suaktyvinama kraujotaka ir limfotoka. Galiausiai dedama intensyvi kaukė parinkta pagal odos būklę ir procedūra užbaigiama kremu su apsauga nuo saulės.

Kiek reikia deguonies procedūrų?

Efektas matomas jau po pirmos procedūros, todėl tai itin gera procedūra norint greito efekto, tačiau norint pasiekti ilgalaikį efektą, rekomenduojamas procedūrų kursas. Deguonies terapija gali būti derinama su kitomis veido priežiūros procedūromis.