Procedūros suglebusiai rankų odai

Suglebusi rankų oda- tai dažna problema, kuri vargina tiek jaunas tiek vyresnes moteris. Taip yra dėl fiziologinių mūsų kūno ypatybių. Ši rankų raumenų grupė kasdieniame gyvenime gauna gana mažą fizinį krūvį, o tai viena iš priežasčių, kodėl suglemba oda. Taip pat oda praranda elastingumą, nes lėtėja audinių regeneracija, nyksta kolageno ir elastino skaidulos, sumažėja odos ir raumenų tonusas, plonėja epidermis.

Mūsų salone galite pasirinkti iš kelių skirtingų aparatinių metodikų ir jų derinių, skirtų odos stangrinimui:

  • „Symmed200“ RF su neinvazine mezoterapija- radijo dažnis skatina kolageno ir elastino skaidulų sintezę, o neinvazinė mezoterapija padidina medžiagų įsiskverbimą į audinius.
  • „Tanit“ biosferos- giluminis mechaninis masažas aktyvina limfotaką, kraujotaką, tonizuoja raumenis ir audinius.
  • „Endoshaper“ vakuuminis masažas- suaktyvina kraujotaką, limfotaką, skatina riebalų metabolizmą, tonizuoja raumenis, taip pat skatina medžiagų apykaitą.
  • „qmd® Selene“ kriotermija- šiluminis efektas teigiamai veikia kraujotaką, o tai pagerina medžiagų apykaitą, audinių aprūpinimą deguonimi ir atpalaiduoja raumenis. Krioterapija sukelia kraujagyslių susiaurėjimą, taip sumažindama edemą ir turi priešuždegiminį bei analgetinį poveikį.
  • „Adipologie“ multifokusuotas ultragarsas- ultragarso energija tiekiama multi-fokusuotu būdu, kurios metu dėl LFU technologijos sukuriamas teigiamas ir neigiamas spaudimas riebalinėms ląstelėms. Tokiu būdu ląstelėms sukeliamas streso efektas, stimuliuojantis lipolizę. Taip pat skatinama kolageno regeneracija.

Šias aparatines procedūras galima derinti tarpusavyje. Atvykus bandomajai procedūrai ar konsultacijai, specialistas parinks individualų procedūrų planą.