Kūno remodeliavimas

Kūno remodeliavimo procedūros skirtos formuoti siluetą, išryškinti figūrą. Nevisada vargina didelės apimtys ar celiulitas, todėl lokalioms riebalų sankaupoms (vidinė šlaunų pusė, rankos, nugaros šonai, pilvo apačia) ar pastebėjus pirmuosius celiulito požymius, užtenka atlikti nedidelę kūno formų korekciją. Padailinkite figūrą neinvaziniais, neskausmingais, greitais ir efektyviais metodais.

Mūsų salone galite pasirinkti iš kelių skirtingų aparatinių metodikų ir jų derinių, skirtų kūno remodeliavimui:

  • Lipolitinis lazeris- greitai ir veiksmingai mažina apimtis. Stimuliuoja riebalų metabolizmo procesą.
  • „Symmed200“ RF su neinvazine mezoterapija- radijo dažnio generuojamos srovės šiluminis poveikis naikina riebalines ląsteles, o neinvazinė mezoterapija padidina medžiagų įsiskverbimą į audinius.
  • „Tanit“ biosferos- giluminis mechaninis masažas aktyvina limfotaką, kraujotaką, šalina susikaupusius skysčius.
  • „Endoshaper“ vakuuminis masažas- suaktyvina kraujotaką, limfotaką, skatina riebalų metabolizmą, tonizuoja raumenis, taip pat skatina medžiagų apykaitą
  • „qmd® Selene“ kriotermija- šiluminis efektas teigiamai veikia kraujotaką, o tai pagerina medžiagų apykaitą, audinių aprūpinimą deguonimi ir atpalaiduoja raumenis. Krioterapija sukelia kraujagyslių susiaurėjimą, taip sumažindama edemą ir turi priešuždegiminį bei analgetinį poveikį.
  • „Adipologie“ multifokusuotas ultragarsas- ultragarso energija tiekiama multi-fokusuotu būdu, kurios metu dėl LFU technologijos sukuriamas teigiamas ir neigiamas spaudimas riebalinėms ląstelėms. Tokiu būdu ląstelėms sukeliamas streso efektas, stimuliuojantis lipolizę. Taip pat skatinama kolageno regeneracija.

Šias aparatines procedūras galima derinti tarpusavyje. Atvykus bandomajai procedūrai ar konsultacijai, specialistas parinks individualų procedūrų planą.