Kūno remodeliavimas

Kūno remodeliavimo procedūros skirtos formuoti siluetą, išryškinti figūrą. Nevisada vargina didelės apimtys ar celiulitas, todėl lokalioms riebalų sankaupoms (vidinė šlaunų pusė, rankos, nugaros šonai, pilvo apačia) ar pastebėjus pirmuosius celiulito požymius, užtenka atlikti nedidelę kūno formų korekciją. Padailinkite figūrą neinvaziniais, neskausmingais, greitais ir efektyviais metodais.

Mūsų salone galite pasirinkti iš kelių skirtingų aparatinių metodikų ir jų derinių, skirtų kūno remodeliavimui:

  • Lipolitinis lazeris- greitai ir veiksmingai mažina apimtis. Stimuliuoja riebalų metabolizmo procesą.
  • „VMAT‘ smūginės bangos terapija su vibraciniu masažu- smūginė banga skatina audinių atsistatymo mechanizmus: kolageno regeneraciją, jungiamojo audinio formavimąsi, laikinai padidinamas ląstelių membranų pralaidumas, kurio metu pagerinami medžiagų mainai tarp ląstelių, vibracinis masažas aktyvina limfotaką, o tai pagerina procedūros efektyvumą.
  • „Symmed200“ RF su neinvazine mezoterapija- radijo dažnio generuojamos srovės šiluminis poveikis naikina riebalines ląsteles, o neinvazinė mezoterapija padidina medžiagų įsiskverbimą į audinius.
  • „Tanit“ biosferos- giluminis mechaninis masažas aktyvina limfotaką, kraujotaką, šalina susikaupusius skysčius.

Šias aparatines procedūras galima derinti tarpusavyje. Atvykus bandomajai procedūrai ar konsultacijai, specialistas parinks individualų procedūrų planą.