Nepageidaujamų plaukų šalinimas

Mielos damos, tikriausiai kiekviena iš mūsų svajoja turėti glotnias kojas bei nepriekaištingai sutvarkytą „bikini“ zoną prieš atostogas, o dar geriau ištisus metus.
Kone kiekvienai plaukų šalinimas tampa kasdiene našta, kuri ne tik atima laiką, sukelia nepatogumų, bet ir dirgina odą. Dažnai pasitaikanti ir labai varginanti problema, taikant įvairius kasdienius plaukų šalinimo būdus, tokius, kaip vaškavimas, epiliacija, plaukų skutimas ir panašiai, yra įaugę plaukai, bėrimai ir sudirgusi oda. Dar viena aktuali problema su kuria susiduria nemaža dalis moterų yra padidėjęs plaukuotumas ne tik kūno, bet ir veido srityje. Tai ne tik estetinis klausimas, tačiau ir psichologinis diskomfortas, kuris sukelia nepasitenkinimą savo kūnu ir išvaizda, savęs nuvertinimą, bei kitus neigiamus emocinius išgyvenimus.
Tačiau naujausių ir pažangiausių technologijų dėka, misija atsikratyti nepageidaujamų plaukų yra įmanoma! Kovai su varginančiais plaukais siūlome pasitelkti išskirtinę „Magnum“ diodinio lazerio ir IPL (intensyvi pulsinė šviesa) sistemą. Procedūros neinvazinės, greitos, neskausmingos, o ilgalaikis rezultatas leis džiaugtis švelnia, glotnia oda ir pamiršti plaukų šalinimo procedūras.

Atvykus konsultacijai, specialistas sudarys individualų procedūrų planą.

Pasirinkite jus dominančią aparatinę metodiką