Apie mus

MIELIEJI, MUMS JAU 18 METŲ – MŪSŲ SUKAUPTA PATIRTIS IR PROFESIONALUMAS UŽTIKRINA AUKŠTĄ PASLAUGŲ KOKYBĘ.

Mūsų pagrindinės veiklos sritys – tai lieknėjimo ir celiulito gydymas ir „anti-age“ jauninančios procedūros, SPA procedūros. Mūsų salone naudojama klasikinė bei naujausių technologijų įranga iš Europos gamintojų. Mūsų sukaupta patirtis padeda parinkti individualius procedūrų kompleksus. Mes jau atlikome virš 900 lieknėjimo ir celiulito gydymo programų, virš 1000 klientų džiaugiasi švelnia oda po atliktų fotoepilacijos procedūrų. Mūsų klientai drąsiai rekomenduoja mus savo draugams. Sudaromos individualios lieknėjimo ir celiulito šalinimo programos. Lieknėjimo programa gali būti koreguojama stebint tarpinius kliento rezultatus. Patikėkite savo kūno formas lieknėjimo ekspertams.

Mes nuolat plečiame paslaugų asortimentą, sukuriame naujus ritualus. Tad kviečiame apsilankyti. Maloni aplinka ir mandagus bei paslaugus personalas padės atsikratyti streso, patobulinti kūno linijas, pasirūpinti veido oda.

Kodėl rinktis mus?

0
metų rūpinamės Jūsų grožiu
0
+
įvykdytų grožio programų
0
+
individualių programų derinių
0
+
laimingų klientų

Žodis „santé“, prancūzų kalboje reiškia „sveikata“. Sveikata – tai didžiausias turtas, kurį turi žmogus. Ja nuolat reikia rūpintis, tausoti, darbų sūkuryje rasti laiko sau.

Masažai stebuklingai veikia mūsų organizmą. Jų pagalba galime pašalinti nuovargį, numalšinti skausmus, pagerinti kūno linijas. O be viso to, šilti rankų prisilietimai teigiamai veikia ir emocinę būseną: ramina, šalina depresijos požymius, padeda susikaupti. Stebuklingi prisilietimai prie kūno atitraukia nuo rūpesčių ir liūdnų minčių, o kenčiantiems nuo depresijos masažas padeda patekti į pozityvaus mąstymo zoną. Kas-dienė įtampa ir emocinis stresas daugeliui žmonių – kasdienybė. Juk šiais laikais visi taip skubame, lekiame, rodos nelieka laiko niekam, net sau.

Mes norime pakviesti Jus į ramybės oazę, kur galėsite atsipūsti po sunkios dienos, pamiršti rūpesčius.

Reguliarus masažas padeda atsiriboti nuo neigiamos aplinkos. Gydytojai rekomenduoja masažą kaip natūralų vaistą nuo nemigos, nuolatinio nuovargio, organizmo išsekimo. Masažas didina darbingumą ir stiprina raumenis, taip pat tai puiki priemonė norintiems mažinti svorį. Jis stimuliuoja ir suteikia tonuso audi-niams ir raumenims, spartina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, o kartu padeda kristi svoriui. Masažai puiki priemonė kovoje su celiulitu.

Lieknas kūnas – tai ne tik estetiškas išorinis vaizdas. Žmonės, turintys viršsvorį dažniau kenčia nuo įvairių susirgimų. Jie dažniau serga cuk-riniu diabetu, širdies kraujagyslių, nervų sistemos, sąnarių, plaučių, tulžies pūslės ligomis, hipertenzija, piktybiniais navikais.

Tinkamai sureguliavus mitybą, pasitelkus sporto pratimus bei masažo programas skirtas lieknėjimui galima pasiekti stulbinamų rezultatų.

Mes padėsime Jums atsipalaiduoti, pailsėti ir sustiprinti savo sveikatą.