Plaštakų jauninimo procedūros

Dažnai didesnį dėmesį skiriame veido ir kūno odos puoselėjimui, tačiau pamirštame plaštakų odą, kuria taip pat reikėtų pasirūpinti. Plaštakos- tai vieta, kuri nuolatos veikiama kenksmingų aplinkos veiksnių. Rankų oda yra plonesnė, joje mažiau riebalinių liaukų, ji labiau pažeidžiama UV spindulių. Taip pat neigiamai veikia nuolatinis rankų dezinfekavimas, ilgalaikis apsauginių pirštinių dėvėjimas, todėl neprižiūrėta plaštakų oda dažnai gali išduoti tikrąjį moters amžių.

Taip pat oda praranda elastingumą, nes lėtėja audinių regeneracija, nyksta kolageno ir elastino skaidulos. Norint atnaujinti audinius yra būtina gaminti pakankamą kiekį kolageno ir elastino.
Mūsų salone galite pasirinkti iš kelių skirtingų aparatinių metodikų ir jų derinių, skirtų plaštakų odos stangrinimui:

  • „Symmed200“ RF su neinvazine mezoterapija- radijo dažnis skatina kolageno ir elastino skaidulų sintezę, o neinvazinė mezoterapija padidina medžiagų įsiskverbimą į audinius.
  • „VMAT‘ smūginės bangos terapija su vibraciniu masažu- smūginė banga skatina audinių atsistatymo mechanizmus, kolageno regeneraciją, jungiamo audinio formavimąsi. Vibracinis masažas aktyvina limfotaką, o tai pagerina procedūros efektyvumą.

Šias aparatines procedūras galima derinti tarpusavyje. Atvykus bandomajai procedūrai ar konsultacijai, specialistas parinks individualų procedūrų planą.