Veido anti-age procedūros

Odos senėjimas yra natūralus ir neišvengiamas organizmo procesas, kurį lemia tiek genetiniai, tiek aplinkos veiksniai. Senėjimo metu odoje vyksta procesai, kurie keičia jos morfologines ir fiziologines savybes. Šie procesai apima visus odos sluoksnius. Vidutiniškai senėjimo požymiai atsiranda apie 25-uosius gyvenimo metus.

Oda suplonėja, natūraliai atsiradusios raukšlės yra plonos, nepastovios. Dėl drėgmės ir riebalų stokos sumažėja drėgmės ir lipidų plėvelė. Oda tampa grublėta, matinė, išblyškusi. Pasirodo minimalios raukšlės: prie nosies ir lūpų, aplink akis, ant kaktos, pradeda ryškėti pykčio raukšlės. Laiku pastebėjus pirmuosius požymius ir pradėjus rūpintis savo oda galite pristabdyti senėjimo procesą. Svarbiausias uždavinys regeneracijos stimuliacija.

Senstančioje odoje sulėtėja ląstelių atsinaujinimas. Susidėvėję raginiai žvyneliai nenusisluoksniuoja laiku, todėl sutrinka odos barjerinė funkcija, pablogėja odos išvaizda, padaugėja epidermyje pažeistų ląstelių. Mūsų salone galite pasirinkti iš kelių skirtingų aparatinių metodikų ir jų derinių, skirtų anti-age veido procedūroms.

  • „Symmed200“ RF su neinvazine mezoterapija- radijo dažnis skatina kolageno ir elastino skaidulų sintezę, o neinvazinė mezoterapija padidina medžiagų įsiskverbimą į audinius.
  • „VMAT“ smūginės bangos terapija- smūginė banga skatina audinių atsistatymo mechanizmus, kolageno regeneraciją, jungiamo audinio formavimąsi.
  • „BeauteO2“ deguonies terapija- procedūros metu naudojamas koncentruotas deguonis, kuris yra įvedamas į gilesnius odos sluoksnius kartu su veikliosiomis medžiagomis. Taip pat atliekamas deguonies impulsinis masažas, kuris pagerina mikrocirkuliaciją audiniuose, todėl sumažėja raukšlių gylis.

Atvykus bandomajai procedūrai ar konsultacijai, specialistas parinks individualų procedūrų planą.