Individualios kosmetikos sistema

SKAITMENINĖ DIAGNOSTIKA + INDIVIDUALI FORMULĖ

Cremology yra nauja revoliucinė dermatokosmetinė idėja, paremta individualiu produkto pritaikymu naudojant pačias efektyviausias biologiškai aktyvias medžiagas ir skaitmeninę diagnostiką. Cremology sistemos pagalba sukuriame unikalią veido priežiūros formulę, kuri užtikrina puikius rezultatus Jūsų odai. Norint išsiaiškinti kokia konkreti priežiūra reikalinga, kiekvienam klientui individualiai atliekama skaitmeninė diagnostika, naudojant profesionalų matavimo prietaisą, kuris įvertina odos jautrumą, drėgmės, elastingumo lygį, riebalinių liaukų veiklą, porų dydį, pigmentines dėmes ir raukšlių gylį.

Remiantis skaitmeninės diagnostikos rezultatais parenkamos aktyviosios medžiagos, kurios sudaro Jūsų veido odos priežiūros pagrindą. Iš viso turime 26 veikliųjų medžiagų pasirinkimus ir 6 koncentratus, su kuriais įmanoma sukurti apie 50,000 skirtingų kombinacijų, todėl galime garantuoti, kad bus parinktas individualus kremas, pagal kiekvieno asmens odos charakteristiką ir nustatytus poreikius. Cremology individualaus veido kremo rinkinį sudaro bazinis kremas su 15 SPF ir keturios veikliųjų medžiagų ampulės (trys aktyvūs ingredientai ir vienas koncentratas). Namų priežiūros liniją papildo valomasis gelis, didelės koncentracijos serumas bei paakių kremas.

Taip pat remiantis Cremology skaitmenine diagnostika sudaromas individualus priežiūros salone planas. Su Cremology individualios kosmetikos sistema nustatomas reikiamas intensyvios priežiūros procedūrų kursas, pagal Jūsų odos poreikius.

Cremology veido kremas

Cremology veido kremas yra tinkamas tiek moterų, tiek vyrų odai. Viena iš unikalių „Cremology“ veido kremo savybių – jame yra 10 kartų didesnė aktyviųjų medžiagų koncentracija negu pačiuose prabangiausiuose kremuose; taip pat naudojamos alergijos nesukeliančios kvapiosios medžiagos, todėl šis kremas tinka asmenims turintiems jautrią odą. Mes siūlome efektyvią veido odos priežiūrą namų sąlygomis, kuri gali būti naudojama norint sėkmingai ir kombinuotai spręsti visas problemas, kurias gali turėti bet koks odos tipas, iš pradžių atliktus skaitmeninę veido odos diagnostiką ir išanalizavus gautus duomenis. Namų priežiūros rinkinį sudaro: veido kremas, serumas, paakių kremas ir valomasis gelis.

Cremology veido seriumai

Cremology veido kosmetikos sistemą sudaro 6 serumai su ypač didele aktyviųjų medžiagų koncentracija, todėl efektyviai sprendžiamos dažniausiai pasitaikančios odos problemos: dehidratacija, raukšlės, suglebusi oda, paraudimai, pigmentinės dėmės, išsiplėtusios poros ir t.t. Norint nustatyti reikiamą ir tinkamą serumą, naudojamės ta pačia skaitmeninės diagnostikos sistema: profesionaliu matavimo prietaisu iš karto gaunama tiksli informacija apie odos būklę ir poreikius. Pagal gautus rezultatus mūsų programa parenka Jūsų odai idealiai tinkantį serumą iš šešių galimų: vitamininis, drėkinantis, deguonimi prisotintas, gaivinamasis, priešraukšlinis ar jautrios odos.

Cremology paakių kremai

Oda aplink akis pasižymi savita charakteristika, dėl to reikalauja subtilios priežiūros, norint tinkamai ja rūpintis. Cremology sukūrė du paakių kremus, kurie veiksmingai kovoja su pagrindinėmis problemomis atsirandančiomis akių kontūro zonoje, tokiomis kaip: maišeliai po akimis, patamsėję paakiai ir raukšlės. Idealus paakių kremas kiekvienam asmeniui parenkamas naudojantis skaitmeninės diagnostikos rezultatais.

Cremology valomasis gelis

Pirmasis žingsnis siekiant turėti gražią ir sveikai atrodančią veido odą – jos valymas. Jo metu pašalinamas purvas, riebalai ir suragėjusios ląstelės, kurios susidaro ant odos dienos bėgyje. Be to, tai esminis žingsnis prieš bet kokią tolimesnę odos priežiūrą. Cremology valomasis gelis ne tik giliai išvalo odą, bet ir palaiko drėgmės lygį. Prie gelio pridedamas valymo rankšluostis, kuris padeda kruopščiai pašalinti nešvarumų likučius. Šis produktas sukurtas bet kuriam odos tipui, netgi pačiai jautriausiai odai.

Individualios kosmetikos sistema Cremology aparatu

Veido kosmetologija

Cremology veido odos diagnostika – laikinai neatliekama 25€
Cremology individuali veido procedūra 65€
Cremology intensyvi veido procedūra 70€
Cremology intensyviai drėkinanti veido procedūra 50€

* Nuolaidos nesumuojamos; taikoma didesnės vertės nuolaida. Programoms taikoma 10% nuolaida;
* Programų kainos galioja mokant visą kainą iš karto; minimalus procedūrų kiekis programoje – 6 seansai veido priežiūros, 8 seansai kūno priežiūros;
* Kūno formų korekcijų ir veido odos priežiūros programos galioja 4 mėn.; programa negali būti perleista kitam asmeniui.