Veido ovalo formavimas

Žmogui senstant pakinta kolageno ir elastino skaidulų struktūra, elastinės skaidulos praranda elastingumą. Jungiamasis audinys nusilpsta, poodinis riebalinis audinys atsipalaiduoja ir suglemba. Taip pat veido ovalas gali prarasti formą dėl staigių svorio svyravimų. Į pagalbą siūlome pasitelkti įvairias pažangias aparatines technologijas, kurios Jums padės formuoti veido ovalą.

Mūsų salone galite pasirinkti iš kelių skirtingų aparatinių metodikų ir jų derinių, skirtų veido ovalo formavimui:

  • „Symmed200“ RF su neinvazine mezoterapija- radijo dažnis skatina kolageno ir elastino skaidulų sintezę, o neinvazinė mezoterapija padidina medžiagų įsiskverbimą į audinius.
  • „Endoshaper“ vakuuminis masažas- suaktyvina kraujotaką, limfotaką, skatina riebalų metabolizmą, tonizuoja raumenis, taip pat skatina medžiagų apykaitą.
  • „qmd® Selene“ kriotermija- šiluminis efektas teigiamai veikia kraujotaką, o tai pagerina medžiagų apykaitą, audinių aprūpinimą deguonimi ir atpalaiduoja raumenis. Krioterapija sukelia kraujagyslių susiaurėjimą, taip sumažindama edemą ir turi priešuždegiminį bei analgetinį poveikį.
  • „Magnum“ IPL fotoatjauninimas- procedūros metu taikomi intensyvios šviesos impulsai, kurie yra tam tikros bangos ilgio ir prasiskverbia po oda, ją giliai šildo, taip stimuliuojami fibroblastai, kurie atsakingi už kolageno ir elastino gamybą.

Atvykus bandomajai procedūrai ar konsultacijai, specialistas parinks individualų procedūrų planą.