Radijo dažnio liftingas

RF TERMOLIFTINGAS SU HPC NEINVAZINE MEZOTERAPIJA PUIKUS PAGALBININKAS NORINT SUMAŽINTI APIMTIS, CELIULITĄ, PAKELTI KRŪTINĘ, ATSTATYTI SUGLEBUSIOS ODOS ELASTINGUMĄ, FORMUOTI VEIDO OVALĄ, KOVOTI SU DVIGUBU PAGURKLIU BEI RAUKŠLĖMIS

Pristatome inovatyvią ispanų kompanijos TERMOSALUD sukurtą aparatinę metodiką, apjungiančią pažangiausias ir efektyviausias kūno ir veido korekcijos technologijas. Procedūros atliekamos pilvo, šonų, nugaros, sėdmenų, šlaunų, blauzdų, rankų, krūtinės, dekoltė, kaklo, pagurklio, veido ovalo, veido, paakių sritims.

SYMMED200 padeda kovoti su estetinėmis veido ir kūno problemomis, stimuliuoja fiziologinius audinių atsistatymo procesus, pagreitindamas organizmo natūralių homeostatinių mechanizmų veiklą ir išlaikydamas jų pusiausvyrą.

Radijo dažnio srovė generuoja šilumą giliuosiuose audiniuose, tokiu būdu suaktyvinamas riebalinių ląstelių metabolizmo procesas, pagreitinama kolageno ir elastino sintezė, suaktyvinama kraujotaka ir limfotaka, šalinami susikaupę skysčiai ir toksinai, padidinamas ląstelės membranos pralaidumas, todėl medžiagos įsiskverbia giliau į odą.

Šis aparatas išskirtinis, nes Termosalud mokslinių tyrimų ir plėtros komanda sukūrė įrenginį, kuris apjungia kelių rūšių elektrodus (talpinį ir varžinį) su skirtingais elektromagnetinio signalo perdavimo būdais. Talpiniai elektrodai taikomi paviršiniams audiniams, juose suaktyvindamas kraujo ir limfos cirkuliaciją. Varžiniai elektrodai veikia giliuosius audinius, suaktyvindamas natūralius metabolizmo procesus.

HPC neinvazinės mezoterapijos tikslas yra padidinti medžiagų įsiskverbimo į odą kiekį ir gylį, kad funkcinės kosmetikos aktyvios medžiagos galėtų pasiekti ląstelių vidų ir būtų pasiektas maksimalus efektas.

Įranga turi keletą skirtingų diametrų elektrodų, skirtų spręsti įvairioms veido ar kūno estetinėms problemoms. Derinant pažangiausias technologijas, vadovaujantis kiekvienai problemai specialiai sukurtais procedūrų protokolais ir naudojant specifines kosmetikos priemones, galima pasiekti ilgalaikį ir matomą rezultatą.

Veikimo principas

Radijo dažnio srovė generuoja šilumą giliuosiuose audiniuose, tokiu būdu suaktyvinamas riebalinių ląstelių metabolizmo procesas, pagreitinama kolageno ir elastino sintezė, suaktyvinama kraujotaka ir limfotaka, šalinami susikaupę skysčiai ir toksinai, padidinamas ląstelės membranos pralaidumas, todėl medžiagos įsiskverbia giliau į odą. HPC neinvazinė mezoterapija padidina medžiagų įsiskverbimo į odą kiekį ir gylį, kad funkcinės kosmetikos aktyvios medžiagos galėtų pasiekti ląstelių vidų ir būtų pasiektas maksimalus efektas.

Kam tinka?

 • Apimčių mažinimui;
 • Odos stangrinimo;
 • Veido ovalo formavimui;
 • Paburkusių paakių bei raukšlių mažinimui;
 • Celiulitui;
 • Krūtinės pakėlimui ir stangrinimui;
 • Dvigubo pagurklio mažinimui.

Kam netinka?

 • Nėštumo ir žindymo metu;
 • Kolageno implantai;
 • Metalinė gimdos spiralė;
 • Venų varikozė;
 • Ūmus uždegimas;
 • Metaliniai protezai, širdies stimuliatorius;
 • Onkologiniai susirgimai;
 • Sunki širdies yda;
 • Polinkis formuotis koloidiniams randams.

Radijo dažnio termoliftingo Symmed200 aparatu procedūros

Symmed200 RF procedūra vienai kūno zonai: lieknėjimui, celiulito gydymui ar odos stangrinimui

30 min. 50€
40 min. 60€
50 min. 75€

Veido procedūra radijo dažnio termoliftingo aparatu Symmed200

Liftinguojanti RF termoliftingo procedūra 70€
Gaivinanti RF termoliftingo procedūra su lakštine vitamino C kauke 90€
Raminanti / regeneruojanti RF termoliftingo procedūra su kolageno lakšto kauke 90€
Stangrinanti RF termoliftingo procedūra su hialurono lakšto kauke 90€
Dvigubo pagurklio mažinimo procedūra 70€
Kaklo ir dekoltė zonos stangrinamoji procedūra 70€
Paakių zonos jauninanti procedūra 60€
Ovalo formavimo procedūra 60€
Krūtinės pakėlimo procedūra 70€
Radijo dažnio termoliftingo programa, 6 kartai 460€

* Nuolaidos nesumuojamos; taikoma didesnės vertės nuolaida. Programoms taikoma 10% nuolaida;
* Programų kainos galioja mokant visą kainą iš karto; minimalus procedūrų kiekis programoje – 6 seansai veido priežiūros, 8 seansai kūno priežiūros;
* Kūno formų korekcijų ir veido odos priežiūros programos galioja 4 mėn.; programa negali būti perleista kitam asmeniui.

Dažnai užduodami klausimai

Kokiu principu veikia radijo dažnio termoliftingas?

Radijo dažnio srovė generuoja šilumą giliuosiuose audiniuose, tokiu būdu suaktyvinamas riebalinių ląstelių metabolizmo procesas, pagreitinama kolageno ir elastino sintezė, suaktyvinama kraujotaka ir limfotaka, šalinami susikaupę skysčiai ir toksinai, padidinamas ląstelės membranos pralaidumas, todėl medžiagos įsiskverbia giliau į odą.

Kam tinka symmed200 radijo dažnio termoliftingas?

Idealiai tinka lieknėjimo ir celiulito gydymo programoms, suglebusios odos stangrinimui, elastingumo atstatymui.

Ar procedūra neskausminga?

Procedūra neskausminga, o netgi labai maloni.

Kaip dažnai galima daryti procedūrą?

RF termoliftingą galima daryti kas antrą dieną, darant kursą rekomenduojama procedūras atlikti bent du kartus per savaitę 6-12 k. kūnui arba vieną kartą per savaitę veidui.

Kokioms zonoms galima daryti radijo dažnio termoliftingo procedūras?

Kūno zonos būtų: pilvas, kojos, vidinė šlaunų pusė, nugaros šonai / „kumpeliai“ , rankos, bei nugara, esant skausmams. Taip pat galima taikyti krūtinei, dvigubam pagurkliui, veido ovalui, paaikių zonai.

Po kiek laiko galima pamatyti pirmus rezultatus?

Procedūra ypatingai maloni, o efektas pastebimas jau po pirmos procedūros.

Su kuo dar galima derinti radiodažnio procedūras?

Radijo dažnio termoliftingą galima derinti su lipolitiniu lazeriu arba akustinės (smūginės) bangos terapija, presoterapija, bandažiniai įvyniojimas ir kitomis procedūromis.

Kada negalima atlikti rf termoliftingo procedūrų?

Esant nėštumui, žindant, turint metalinius protezus, širdies stimuliatorius, kalogeno implantus, onkologinės ligos.

Ar po procedūros būtinas reabilitacinis periodas?

Procedūros metu, kadangi yra šildomi gilieji audiniai, oda šiek tiek parausta, tačiau tai netrukdo grįžti prie įprasto gyvenimo.

Rekomendacijos po symmed200 procedūrų?

Atliekant Symmed200 procedūras, taip pat kaip ir kitas kūno formų korekcijų, būtina laikytis sveiko gyvenimo būdo bei daugiau judėti, tai padės pasiekti greitesnių ir geresnių rezultatų.

Vaizdo medžiaga