Dvigubo pagurklio mažinimas

Dvigubas pagurklis nepriklausomai nuo amžiaus dažnai vargina tiek moteris tiek vyrus. Pagurklio atsiradimą gali lemti sumažėjęs raumenų tonusas, suglebusi oda ar padidėjęs riebalinis audinys. Ši problema gali sukelti diskomfortą ir nepasitikėjimą savimi, todėl siūlome nedelsti, atsikratykite dvigubo pagurklio neinvaziniu, neskausmingu metodu pasitelkiant pažangias technologijas aparatinėmis procedūromis.

Mūsų salone galite pasirinkti iš kelių skirtingų aparatinių metodikų ir jų derinių, skirtų dvigubo pagurklio mažinimui:

  • „Symmed200“ RF su neinvazine mezoterapija- suaktyvina fiziologinius audinių atsinaujinimo procesus, mažina riebalines sankaupas pagurklio srityje, o neinvazinė mezoterapija padidina medžiagų įsiskverbimą į audinius
  • Lipolitinio lazerio, deguonies impulsinio masažo ir „Symmed200“ RF su neinvazine mezoterapija procedūrų kombinacija. Lipolitinis lazeris- greitai ir veiksmingai mažina riebalinį audinį, deguonies impulsinis masažas- pagerina mikrocirkuliaciją audiniuose, „Symmed200“ RF su neinvazine mezoterapija- suaktyvina riebalinių ląstelių metabolizmo procesą, pašalina susikaupusius skysčius, greitina kolageno ir elastino sintezę. Padidinamas ląstelės membranos pralaidumas, todėl medžiagos įsiskverbia giliau į odą.

Šias aparatines procedūras galima derinti tarpusavyje. Atvykus bandomajai procedūrai ar konsultacijai, specialistas parinks individualų procedūrų planą.