„Novasonix“ ir „Adipologie” mokymai + nauja patritis

„Novasonix“ ir „Adipologie” mokymai + nauja patritis

Mielieji, nors daugeliui ruduo asocijuojasi su lietumi, dargana ir niūria nuotaika, mums tai naujos patirtes ir žinių metas! Norime pasidžiaugti ir su Jumis pasidalinti puikiomis naujienomis. Rugsėjo ir spalio mėnesiais mus aplankė ypatingi svečiai iš Ispanijos. Tai yra „Novasonix“ ir „Adipologie“ naujausios bei pažangiausios įrangos, kūno formų korekcijai kūrėjai, inžinieriai ir treneriai. Turėjome nepakartojamą galimybę pagilinti esamas žinias bei įgyti naujų iš pačių įrangos atstovų. Įgiję dar daugiau patirties, teorinių ir praktinių žinių, skubame jomis pasidalinti. Šios įrangos dėka, padėsime patobulinti kūno linijas, pagerinti nuotaiką bei labiau pamilti save.

Norime pristatyti įspūdingą naujieną Lietuvoje – ispanišką „Adipologie“ aparatą. Mechanobiologijos mokslu pagrįsta patentuota multifokusuoto žemo dažnio ir mažo intensyvumo ultragarso metodika – tikras proveržis estetikos pasaulyje. Procedūros padeda efektyviai kovoti su riebalų sankaupomis, celiulitu bei suglebusia oda. Yra veikiami dermos ir hipodermos audiniai, skatinama kolageno regeneracija bei jungiamojo audinio formavimasis. „Adipologie“ metodika išskirtinė, nes paveiktos riebalinės ląstelės ilgą laiką nėra linkusios kaupti riebalų. Per vieną procedūrą sumažinsite apimtis iki –2,5 cm. Rekomenduojamas kursas nuo 3 iki 6 procedūrų. Skubantiems ir neturintiems daug laiko, šios procedūros idealus pasirinkimas, nes yra labai greitos ir atliekamos tik kas 10-14 dienų.
Dar viena išskirtinė naujiena – „Novasonix“ kompanijos „Tanit“ aparatas, kuris apjungia lipolitinį lazerį su mikrosrovėmis ir biosferų mechaninį masažą. Dviejų bangų ilgio lipolitinis lazeris neinvaziniu, natūraliu būdu ir be skausmo skatina riebalų metabolizmo procesą. Procedūros skirtos greitam ir efektyviam apimčių mažinimui. Rezultatai pastebimi jau po pirmos procedūros. Biosferų mechaninis giluminis masažas aktyvina limfotaką, kraujotaką, tonizuoja raumenis ir audinius, padeda kovoti su celiulitu. Šias dvi inovatyvias technologijas galima derinti tarpusavyje. Kompleksinė procedūra padeda formuoti siluetą, kovoti su lokalizuotais riebalais, mažinti celiulitą, tonizuoti odą, šalinti raumenų įtampą ir skausmą. Rekomenduojamas kursas nuo 8 iki 12 procedūrų, procedūros atliekamos 2 kartus per savaitę.

Rudenį krenta ne tik lapai, bet ir procedūrų kainos! Išbandykite naujausias aparatines metodikas su -20% nuolaida. Kūno formų korekcijų ir veido aparatinių procedūrų programoms taikomi specialūs pasiūlymai. Atvykus bandomajai procedūrai ar konsultacijai, specialistas parinks individualų procedūrų planą.
Kviečiame visas naujienas sekti facebook paskyroje: https://www.facebook.com/spasantesalonas, nes kiekvieną savaitę paskelbsime -50% nuolaidą vienai iš aparatinių procedūrų. Naujausių technologijų įrangos pagalba padėsime Jums greitai ir efektyviai pasiekti trokštamų rezultatų.

Procedūros atliekamos Vilniuje SPA Santé salone, Vytenio g. 9, registracija telefonu: +370 612 35025 arba el. paštu: salonas@spasante.lt