Odos stangrinimas

Oda praranda elastingumą, nes lėtėja audinių regeneracija, oda dehidratuoja, netenka drėgmės, nyksta kolageno ir elastino skaidulos, sumažėja odos ir raumenų tonusas, plonėja epidermis. Kolagenas yra baltymas randamas odoje tarp epidermio ir raumenų, kuris atlieka pagrindinį vaidmenį palaikant odos elastingumą ir raumenų tvirtumą. Be kolageno ir elastino skaidulų oda prarastų šias savybes ir ląstelių struktūra nebūtų tokia tvirta. Taip pat norint atnaujinti audinius yra būtina gaminti pakankamą kiekį kolageno ir elastino.

Suglebusi oda gali atsirasti dėl staigaus kūno svorio sumažėjimo. Metant svorį, tai reikėtų daryti palaipsniui, norint išsaugoti odos elastingumą. Svarbiausias uždavinys regeneracijos stimuliacija.

Mūsų salone galite pasirinkti iš kelių skirtingų aparatinių metodikų ir jų derinių, skirtų odos stangrinimui:

  • „Symmed200“ RF su neinvazine mezoterapija- radijo dažnis skatina kolageno ir elastino skaidulų sintezę, o neinvazinė mezoterapija padidina medžiagų įsiskverbimą į audinius.
  • „Endoshaper“ vakuuminis masažas- suaktyvina kraujotaką, limfotaką, skatina riebalų metabolizmą, tonizuoja raumenis, taip pat skatina medžiagų apykaitą.
  • „qmd® Selene“ kriotermija- šiluminis efektas teigiamai veikia kraujotaką, o tai pagerina medžiagų apykaitą, audinių aprūpinimą deguonimi ir atpalaiduoja raumenis. Krioterapija sukelia kraujagyslių susiaurėjimą, taip sumažindama edemą ir turi priešuždegiminį bei analgetinį poveikį.
  • „Adipologie“ multifokusuotas ultragarsas- ultragarso energija tiekiama multi-fokusuotu būdu, kurios metu dėl LFU technologijos sukuriamas teigiamas ir neigiamas spaudimas riebalinėms ląstelėms. Tokiu būdu ląstelėms sukeliamas streso efektas, stimuliuojantis lipolizę. Taip pat skatinama kolageno regeneracija.

Šias aparatines procedūras galima derinti tarpusavyje. Atvykus bandomajai procedūrai ar konsultacijai, specialistas parinks individualų procedūrų planą.