Veido odos patempimas / stangrinimas

Odos senėjimas yra natūralus ir neišvengiamas organizmo procesas, kurį lemia tiek genetiniai, tiek aplinkos veiksniai. Senstant odai, lėtėja regeneracija, grubėja raginis sluoksnis. Oda sausėja, nes lėtėja riebalinių liaukų veikla, netenka drėgmės, nyksta kolageno skaidulos, mažėja elastingumas, krenta odos tonusas, plonėja epidermis, atsiranda pigmentacijos nelygumai.

Mūsų salone galite pasirinkti iš kelių skirtingų aparatinių metodikų ir jų derinių, skirtų veido odos stangrinimui:

  • „Symmed200“ RF su neinvazine mezoterapija- radijo dažnis skatina kolageno ir elastino skaidulų sintezę, o neinvazinė mezoterapija padidina medžiagų įsiskverbimą į audinius.
  • „Endoshaper“ vakuuminis masažas- suaktyvina kraujotaką, limfotaką, skatina riebalų metabolizmą, tonizuoja raumenis, taip pat skatina medžiagų apykaitą.
  • „qmd® Selene“ kriotermija- šiluminis efektas teigiamai veikia kraujotaką, o tai pagerina medžiagų apykaitą, audinių aprūpinimą deguonimi ir atpalaiduoja raumenis. Krioterapija sukelia kraujagyslių susiaurėjimą, taip sumažindama edemą ir turi priešuždegiminį bei analgetinį poveikį.
  • „Magnum“ IPL fotoatjauninimas- procedūros metu taikomi intensyvios šviesos impulsai, kurie yra tam tikros bangos ilgio ir prasiskverbia po oda, ją giliai šildo, taip stimuliuojami fibroblastai, kurie atsakingi už kolageno ir elastino gamybą.

Atvykus bandomajai procedūrai ar konsultacijai, specialistas parinks individualų procedūrų planą.