Stangrinamoji procedūra krūtinei

Daili ir stangri krūtinė yra daugelio moterų svajonė. Dažnai graži krūtinė suteikia pasitikėjimo savimi ir pakelia savivertę, tačiau nėštumas, žindymas, staigūs svorio svyravai, amžius – tai veiksniai turintys didelę įtaką krūtinės odos suglebimui. Nukarusi oda gali sukelti diskomfortą, bei psichologinį nepasitenkinimą.

Dalis moterų ryžtasi plastinei chirurgijai, tačiau mes siūlome išbandyti neskausmingas, neinvazines, malonias procedūras, kurios sustangrins, pakels ir padailins krūtinės formą be skalpelio.

Mūsų salone galite išbandyti šiuolaikiškus, naujausių technologijų aparatus ir džiaugtis gražia krūtine be plastinės chirurgijos!

  • „Symmed200“ RF su neinvazine mezoterapija- radijo dažnis skatina kolageno ir elastino skaidulų sintezę, o neinvazinė mezoterapija padidina medžiagų įsiskverbimą į audinius.
  • „qmd® Selene“ kriotermija- šiluminis efektas teigiamai veikia kraujotaką, o tai pagerina medžiagų apykaitą, audinių aprūpinimą deguonimi ir atpalaiduoja raumenis. Krioterapija sukelia kraujagyslių susiaurėjimą, taip sumažindama edemą ir turi priešuždegiminį bei analgetinį poveikį.
  • Atvykus bandomajai procedūrai ar konsultacijai, specialistas parinks individualų procedūrų planą.