Stangrinamoji procedūra krūtinei

Daili ir stangri krūtinė yra daugelio moterų svajonė. Dažnai graži krūtinė suteikia pasitikėjimo savimi ir pakelia savivertę, tačiau nėštumas, žindymas, staigūs svorio svyravai, amžius – tai veiksniai turintys didelę įtaką krūtinės odos suglebimui. Nukarusi oda gali sukelti diskomfortą, bei psichologinį nepasitenkinimą.
Dalis moterų ryžtasi plastinei chirurgijai, tačiau mes siūlome išbandyti neskausmingą, neinvazinę, malonią procedūrą, kuri sustangrins, pakels ir padailins krūtinės formą be skalpelio.

Mūsų salone galite išbandyti šiuolaikišką, naujausių technologijų aparatą „Symmed200“ RF su neinvazine mezoterapija- radijo dažnis skatina kolageno ir elastino skaidulų sintezę, o neinvazinė mezoterapija padidina medžiagų įsiskverbimą į audinius. Taikomas radijo dažnis pagerina odos tekstūrą, sumažina nesenai atsiradusias strijas, stimuliuoja fibroblastus, sutvirtina audinį.
Džiaukitės gražia krūtine be plastinės chirurgijos!

Mūsų salone galite išbandyti „Symmed200“ radijo dažnio su neinvazine mezoterapija procedūrą. Radijo dažnis skatina kolageno ir elastino skaidulų sintezę, o neinvazinė mezoterapija padidina medžiagų įsiskverbimą į audinius.

Atvykus bandomajai procedūrai ar konsultacijai, specialistas parinks individualų procedūrų planą.

Pasirinkite jus dominančią aparatinę metodiką