Celiulito naikinimas

Celiulitas– tai poodinio sluoksnio uždegimas nebūtinai susijęs su kūno viršsvoriu, nes celiulito turi ne tik apkūnios, bet dažnai ir itin lieknos moterys.

Celiulitas yra ne tik nemaloni būklė, bet ir jungiamojo audinio disfunkcija, medicinoje vadinama edemine fibrosklerozine panikuliopatija. Tai klinikinis pasireiškimas, kuriam būdinga nenormali ar degeneracinė riebalinio audinio būklė, kai poodiniame jungiamajame audinyje susilaiko skysčiai ir sukeliami pagrindinių medžiagų metabolizmo pakitimai. Dažniausiai celiulito paveikta kūno sritis yra viršutinė šlaunų dalis ir sėdmenys.
Celiulitą galima suskirstyti į tipus ir stadijas arba laipsnius pagal jo pasireiškiamus simptomus:

Edeminis celiulitas – jis dažnai būna pirmoje stadijoje ir yra susiję su skysčių sulaikymu. Oda atrodo patinusi, blyškesnė. Atsiranda kraujotakos sutrikimų.
Fibrozinis celiulitas (mikromazgeliai) – pasireiškia antroje stadijoje, kai dalyvauja kolageno skaidulos, jungiamasis audinys pasidaro dar kietesnis ir apgaubia riebalinius audinius, neleisdamas tinkamai tiekti skysčių.
Sklerotinis celiulitas (makromazgeliai) – pasireiškia trečioje stadijoje susidaro kietieji makromazgeliai.

Celiulito priežastys yra įvairios. Jo atsiradimą gali lemti genetika, hormonų disbalansas (nėštumas, menopauzė, vartojant kontraceptines priemones), ilgalaikis stresas, kraujotakos sutrikimai, gyvenimo būdas: fizinio aktyvumo stoka, žalingi įpročiai, nesubalansuota mityba (kava ir gėrimai su kofeinu, alkoholis, saldumynai), sėdimas darbas, labai aptempti drabužiai, aukštakulniai batai, sėdėjimas užsikėlus koją ant kojos, dažnas skraidymas lėktuvais.

Mūsų salone galite pasirinkti iš kelių skirtingų aparatinių metodikų ir jų derinių, skirtų celiulito mažinimui:

  • „Symmed200“ RF su neinvazine mezoterapija- suaktyvina fiziologinius audinių atsinaujinimo procesus, o neinvazinė mezoterapija padidina medžiagų įsiskverbimą į audinius.
  • „Tanit“ biosferų giluminis mechaninis masažas- aktyvina limfotaką, kraujotaką, tonizuoja raumenis ir audinius.
  • „Endoshaper“ vakuuminis masažas- suaktyvina kraujotaką, limfotaką, skatina riebalų metabolizmą, tonizuoja raumenis, taip pat skatina medžiagų apykaitą.
  • „qmd® Selene“ kriotermija- šiluminis efektas teigiamai veikia kraujotaką, o tai pagerina medžiagų apykaitą, audinių aprūpinimą deguonimi ir atpalaiduoja raumenis. Krioterapija sukelia kraujagyslių susiaurėjimą, taip sumažindama edemą ir turi priešuždegiminį bei analgetinį poveikį.
  • „Adipologie“ multifokusuotas ultragarsas- ultragarso energija tiekiama multi-fokusuotu būdu, kurios metu dėl LFU technologijos sukuriamas teigiamas ir neigiamas spaudimas riebalinėms ląstelėms. Tokiu būdu ląstelėms sukeliamas streso efektas, stimuliuojantis lipolizę. Taip pat skatinama kolageno regeneracija.

Šias aparatines procedūras galima derinti tarpusavyje. Atvykus bandomajai procedūrai ar konsultacijai, specialistas parinks individualų procedūrų planą.