Naujiena! Symmed200: RF termoliftingas su HPC neinvazine mezoterapija

Naujiena! Symmed200: RF termoliftingas su HPC neinvazine mezoterapija

Pristatome inovatyvią ispanų kompanijos TERMOSALUD sukurtą aparatinę metodiką, apjungiančią pažangiausias ir efektyviausias kūno ir veido korekcijos technologijas.
SYMMED200 padeda kovoti su estetinėmis veido ir kūno problemomis, stimuliuoja fiziologinius audinių atsistatymo procesus, pagreitindamas organizmo natūralių homeostatinių mechanizmų veiklą ir išlaikydamas jų pusiausvyrą.
Radijo dažnio srovė generuoja šilumą giliuosiuose audiniuose, tokiu būdu suaktyvinamas riebalinių ląstelių metabolizmo procesas, pagreitinama kolageno ir elastino sintezė, suaktyvinama kraujotaka ir limfotaka, šalinami susikaupę skysčiai ir toksinai, padidinamas ląstelės membranos pralaidumas, todėl medžiagos įsiskverbia giliau į odą. HPC neinvazinės mezoterapijos tikslas yra padidinti medžiagų įsiskverbimo į odą kiekį ir gylį, kad funkcinės kosmetikos aktyvios medžiagos galėtų pasiekti ląstelių vidų ir būtų pasiektas maksimalus efektas.
vadovaujantis kiekvienai problemai specialiai sukurtais procedūrų protokolais, galima spręsti šias problemas: apimčių mažinimas, celiulitas, odos stangrinimas, krūtinės pakėlimas ir stangrinimas, veido ovalo formavimas, dvigubo pagurklio mažinimas, paburkusių paakių bei raukšlių mažinimas.
Išbandykite ir liksite maloniai nustebinti gautu procedūrų rezultatu !