Veido odos drėkinimas / skaistinimas

Veido odos drėkinimas labai svarbus visiems odos tipams ir amžiaus grupėms. Kai oda netenka drėgmės pradeda ryškėti raukšlės, praranda elastingumą, skaistumą, tampa neatspari žalingiems aplinkos veiksniams ( vėjas, saulė, šaltis, karštis ir t.t.) ir atrodo papilkėjusi ir pavargusi. Kuo anksčiau pradėsite rūpintis savo oda, tuo labiau atitolinsite pirmuosius senėjimo požymius.

Norint atstatyti ar palaikyti odos drėgmės balansą ir skaistumą, rekomenduojame mūsų salone išbandyti įvairias procedūras, kurios padės puoselėti Jūsų grožį:

  • „BeauteO2“ deguonies aparatinė procedūra- procedūros metu naudojamas koncentruotas deguonis, kuris yra įvedamas į gilesnius odos sluoksnius kartu su veikliosiomis medžiagomis. Taip pat atliekamas deguonies impulsinis masažas, kuris pagerina mikrocirkuliaciją audiniuose.
  • „Cremology“ kosmetinė procedūra - atliekama skaitmeninė veido odos diagnostika, naudojant profesionalų matavimo prietaisą, kuris įvertina odos jautrumą, drėgmės, elastingumo, riebalinių liaukų veiklos lygį, porų dydį, paraudimus ir raukšlių gylį odoje ir tuomet pagal problemą parenkamos individualios procedūros.

Atvykus bandomajai procedūrai ar konsultacijai, specialistas parinks individualų procedūrų planą.