+370 612 35025
I - V: 10:00 - 20:00; VI: 10:00 - 18:00
[lsvr_button_vc text=“„Anti-age„ jauninančios procedūros“]
[lsvr_carousel wrap_in_container=“yes“ transparent_bg=“yes“ items_per_slide=“3″ items_per_slide_desktop=“3″ items_per_slide_smalldesktop=“1″ items_per_slide_tablet=“3″ items_per_slide_mobile=“3″ autoplay=“0″][lsvr_service image_rounded=“yes“ image=“1023″ title=“Radijo dažnio termoliftingas su neinvazine mezoterapija, spalvų terapija“][/lsvr_service][lsvr_service image_rounded=“yes“ image=“1352″ title=“Ridoplastika – neinvazinis raukšlių lyginimas“][/lsvr_service][lsvr_service image_rounded=“yes“ image=“1024″ title=“Plastinis, klasikinis veido masažas odos stangrinimui“][/lsvr_service][/lsvr_carousel][lsvr_divider whitespace_size=“m-x-small“ transparent=“yes“]
Sveika ir graži veido oda – tai Jūsų vizitinė kortelė. Pamatę žmogų paprastai pirmiausia atkreipiame dėmesį į veidą. Veido oda mus puikiai išduoda – ar sveikai maitinamės, ar prižiūrime ją, ar esame pavargę. Greitas gyvenimo tempas, nuolatinis stresas, miego trūkumas pirmiausia atsispindi veide. Kad veidas spindėtų grožiu ir sveikata, būtina jį prižiūrėti tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus. Oda rūpintis bei ją puoselėti būtina nuolat. Veido procedūrų pasirinkimas priklauso nuo odos tipo, iškilusių problemų ir metų laiko.
RADIJO DAŽNIO TERMOLIFTINGAS SU NEINVAZINE MEZOTERAPIJA APARATU RF ZONE

ant-ageTai liftinguojanti procedūra skirta kovoti su odos suglebimu, senėjimo požymiais, taip pat ji tinka aknės paveiktai odai. Procedūros metu naudojamas bipolinis antgalis, kuris įkaitina paviršinį odos sluoksnį, veikdamas odos audinį bei skatindamas kolageno ir elastino sintezę odoje. Jis taip pat sukuria neinvazinės mezoterapijos efektą, kuris laikinai padidina ląstelių membranų pralaidumą. Tai leidžia energijai ir emulsijos aktyvioms medžiagoms pasiekti paviršinius odos sluoksnius (energija pasiekia 2-6 mm gylį). Procedūros metu naudojama stangrinamoji emulsija pagaminta iš kaštonų, hidrolizuotos sojos, stangrinančių augalų komplekso. Taip pat radijo dažnio aparatas turi chromoterapijos poveikį, dar žinomą kaip spalvų terapijos. Tai yra metodika, susidedanti iš vibracijų susijusių su matomo spektro spalvomis, naudojama terapiniais tikslais. Buvo įrodyta, kad spalvos turi gebėjimą atstatyti kūno balansą, stimuliuoti organinį aktyvumą ir bendrai pagerinti audinių būklę. Procedūra papildoma išskirtine veido kauke (kolageno lakšto veido kaukė). Efektyvi kosmetika naudojama mūsų salone sustiprina aparatinių procedūrų poveikį.

RIDOPLASTIKA – NEINVAZINIS RAUKŠLIŲ LYGINIMASridoplastika

Ridoplastika vakuuminiu aparatu „Effiline“ – neinvazinis atjauninimo būdas. Tai mechaninis raukšlių lyginimas, kurio metu raukšlė yra mechaniškai iškeliama, dėl to suaktyvinama limfotaka, skatinama mikrocirkuliacija odoje, dėl geresnio deguonies tiekimo suminkštėja audiniai, maitinami gilieji odos sluoksniai. Vakuumas pasižymi efektyviu poveikiu: panaikina „dvigubą“ pagurklį, išlygina raukšles, sumažina randus, odos spalva pagražėja, ji tampa skaistesnė. Atlikus vakuuminio masažo kursą, oda taps elastingesnė, lygesnė, pastebimai sumažės raukšlės. Procedūra yra maloni, atpalaiduojanti bei efektyvi.

[lsvr_divider][lsvr_cta_message title=“Išsirinkote tinkamą procedūrą?“ button_label=“Rezervuoti internetu“ link=“#reservation-form“]Rezervuokite dieną ir laiką internetu – tai graitas ir patogus būdas.[/lsvr_cta_message]

Kontaktai

Vytenio g. 9, Vilnius
+370 612 35025
salonas@spasante.lt

Darbo Laikas

I - V   10:00 – 20:00
VI: 10:00 – 18:00
VII: Nedirbame

Naujienlaiškis

Atsiskaitymas

Mūsų SPA Santé salone atsiskaitymas galimas tik grynais pinigais.

SPA Santé © 2018. Visos teisės saugomos. Sprendimas: WEBGuru