Vakuuminis Masažas

VAKUUMINĖ TERAPIJA STABDO CELIULITO ATSIRADIMO PROCESĄ, ŠALINA JO POŽYMIUS, STIMULIUOJA KRAUJOTAKĄ, GERINA ODOS MIKROCIRKULIACIJĄ, VEIKIA ORGANIZMĄ ATPALAIDUOJANČIAI.

Mūsų salone naudojamas prancūziškas vakuuminis aparatas Dynaderm. Pažangios technologijos ir specialūs tefloniniai antgaliai užtikrina lengvą slydimą bet kuriame kūno plote nenaudojant aliejų, kostiumų, be skausmo ir nemalonių pojūčių. Effiline turi skirtingo dydžio antgalius visoms kūno zonoms. Antgaliai yra permatomi, todėl specialistas gali stebėti procedūros eigą ir reguliuoti vakuumo stiprumą bei intensyvumą.

Endermologinis vakuuminis masažas tinka intensyviam celiulito pažeistų zonų arba limfodrenažiniam kūno masažui atlikti. Vakuumas puikiai tinka pirmos ir antros celiulito stadijų gydymui. Siekiant geresnių rezultatų, ši procedūra gali būti derinama su kitomis priemonėmis: ultragarsu, presoterapija, elektrostimuliacija, įvyniojimais ir masažais rankomis.

Vakuuminis masažas ypač efektyviai

 • stangrina odą;
 • gerina celiulito paveiktos odos būklę;
 • skaido poodinį riebalų sluoksnį;
 • suaktyvina limfotaką.

Siekiant maksimalių rezultatų procedūrų kurso metu rekomenduojama laikytis bent minimalios dietos (mitybos racione sumažinti miltinių, riebių bei saldžių produktų vartojimą).

Rekomendacijos

Nuo33

Vakuuminis Masažas

Trukmė 30 - 45 min.
Pirmam seansui -50%
PROCEDŪRŲ KAINOS
KONTRAINDIKACIJOS
   • navikai
   • reumatas
   • stiprus dermatitas
   • infekcijos
   • silpni kapiliarai

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Mūsų salone naudojamas prancūziškas vakuuminis aparatas Effiline Dynaderm, kuris turi skirtingo dydžio antgalius visoms kūno, dekoltė ir veido zonoms. Antgaliai yra permatomi, todėl specialistas gali stebėti procedūros eigą ir reguliuoti vakuumo stiprumą bei intensyvumą. Endermaloginis vakuuminis masažas stabdo celiulito atsiradimo procesą, šalina jo požymius, stimuliuoja kraujotaką, gerina odos mikrocirkuliaciją, veikia organizmą atpalaiduojančiai. Tai yra atmaina anticeliliutiniam masažui. Jis lieknina bei stangrina odą, taip pat tinka esant strijom.

Vakuuminis masažas tinka intensyviam celiulito pažeistų zonų arba limfodrenažiniam kūno masažui atlikti. Vakuuminė terapija puikiai tinka pirmos ir antros celiulito stadijų gydymui. Taip pat tinka prie nugaros skausmų, veikia giliai atpalaiduodamas raumenis.

Procedūros intensyvumas ir stiprumas gali būti reguliuojamas pagal kiekvieną klientą individualiai, tad kiekvieno kliento pojūčiai priklauso nuo jo jautrumo. Visi aparato nustatymai yra reguliuojami elektroninių būdu, tad labai tiksliai galima fiksuoti kliento procedūrų atlikimo parametrus.

Vakuumą galima darytis kas antrą dieną.

Minimalus procedūrų kursas rekomenduojamas 6 k po 30min arba 45 min.

Siekiant geresnių rezultatų, ši procedūra gali būti derinama su akustinių (smūginių) bangų terapija, lipolitiniu lazeriu, presoterapija, radijo dažnio (RF termoliftingu), įvyniojimais bei masažais. Mūsų salone sudaromos individualios lieknėjimo ir celiulito gydymo programos, taikomos ypatingos kainos procedūrų kursui.

Procedūra atliekama kojoms, pilvui, rankoms, nugarai bei veidui (raukšlėms bei veido liftingui).

Esant navikams, reumatui, stipriam dermatitui, infekcijoms, kai būna silpni paviršiniai kapiliarai bei venų trombozė.

Vakuuminė terapija aparatu Effiline yra saugi. Po procedūros pastebimas, tiesiog lengvas odos paraudimas, kuris greit praeina. Todėl po terapijos, galima grįžti iš kart prie darbų ar kitų užsiėmimų.

Kaip ir po visų kūno korekcijų procedūrų, rekomenduojama derinti mitybą bei daugiau judėti. Derinant visą kompleksą galima pasiekti geresnių ir greitesnių rezultatų.