Smūginės (Akustinės) Bangos Terapija

Svorio metimas ne visada taip pat užtikrina ir celiulito atsikratymą. Celiulitas – tai poodinio sluoksnio uždegimas su kūno svoriu nebūtinai susijęs, nes celiulito turi ne tik apkūnios, bet dažnai ir itin lieknos moterys. Šiai estetinei kūno problemai spręsti taikome naujausių technologijų įrangą – akustinę bangą, kuri efektyviai ir greitai lygina „apelsino žievelės“ efektą įgavusią odą ir atstato kūno linijas. Tai ypač veiksmingas ir ilgo poveikio metodas celiulito mažinimui.

Akustinės bangos privalumai

smūginė banga

 • Rezultatai matomi jau po pirmos procedūros.
 • Akivaizdus odos elastingumo pagerėjimas. Odos elastingumo būklė, terapijos pabaigoje, pagerėjo 74%, o praėjus 3 mėn. po procedūrų kurso elastingumas pagerėjo iki 105%.
 • Padeda pašalinti „apelsino žievelės“ odos efektą.
 • Tai unikali procedūra, kurios efektyvumas įrodytas net šalinant III stadijos celiulitą.
 • Tai neskausminga, neinvazinė procedūra.

Kaip veikia akustinė banga?

Šios bangos dėka paskatinama kolageno regeneracija, naujo jungiamojo audinio gamyba ir laikinai padidinamas ląstelių membranų pralaidumas, taip pagerinant odos išvaizdą. Kolagenas yra baltymas randamas odoje tarp epidermio ir raumenų, kuris turi pagrindinį vaidmenį palaikant odos tamprumą ir raumenų tvirtumą. Be kolageninių skaidulų oda prarastų atsparumą ir ląstelių struktūra nebūtų tokia tvirta. Taip pat norint atnaujinti audinius yra būtina gaminti pakankamą kiekį kolageno. Akustinė banga pagreitina šio svarbaus baltymo sintezę. Naudojant akustinę bangą taip pat pagerinami medžiagų mainai tarp ląstelių, ir tai padeda sumažinti matomus celiulito (I, II, III stadijos) požymius.

Procedūrą rekomenduojama atlikti ne mažiau nei du kartus per savaitę. Siekiant maksimalių rezultatų, procedūrų kurso metu rekomenduojama laikytis bent minimalios dietos (mitybos racione sumažinti miltinių, riebių bei saldžių produktų vartojimą).

Rekomendacijos

Nuo27

Smūginės Bangos Terapija

Trukmė nuo 10 – 30 min.
Pirmam seansui -50%
PROCEDŪRŲ KAINOS
KONTRAINDIKACIJOS
   • neštumas ir žindymas
   • epilepsija
   • širdies aritmija
   • turintiems širdies stimuliatorių
   • onkologiniai susirgimai
   • trombozė
   • navikai ir zonos su aktyvia infekcija

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Tai neskausminga, neinvazinė procedūra, kurios metu paskatinama kalogeno regeneracija, naujo jungiamojo audinio gamyba ir laikinai padidinamas ląstelių membranų pralaidumas, taip pagerinant odos išvaizdą. Kalogenas yra baltymas, kuris turi pagrindinį vaidmenį palaikant odos tamprumą ir raumenų tvirtumą. Naudojant akustinę bangą taip pat pagerinami medžiagų mainai tarp ląstelių ir tai padeda sumažinti matomus celiulito (I, II, III stadijos) požymius. Ženkliai mažina strijų ryškumą.

Procedūrą galima atlikti kas antrą dieną, ne mažiau nei du kartus per savaitę. Minimalus procedūrų kursas 6k. Pabaigus kursą, oda dar gražėja porą mėnesių.

Galima taikyti šlaunims, pilvui, rankoms, nugarai.

Procedūra neskausminga, tik pataikius arčiau kaulo, gali šiek tiek jaustis nemalonus jausmas.

Efektas matomas jau po pirmos procedūros.

Nėštumo, žindymo metu, esant epilepsijai, onkologiniams susirgimams, kai yra venų trombozė, širdies aritmija.

Norint pasiekti geresnių rezultatų, galima derinti su RF termoliftingu arba vakuuminiu masažu.

Procedūra nėra invazinė, tad po jos galima iš karto grįžti prie įprasto veiklos.

Atliekant akustinių bangų procedūras, taip pat kaip ir kitas kūno formų korekcijų, būtina laikytis sveiko gyvenimo būdo bei daugiau judėti, tai padės pasiekti greitesnių ir geresnių rezultatų.

Taip, per vieną apsilankymą akustinės bangos terapiją galiam taikyti skirtingoms zonoms.