Liekninantis Masažas Rankomis

Ne visiems aparatinės procedūros yra malonios. Kai kuriems žmonėms daug labiau patinka rankomis atliekamos procedūros. Rankomis atliekami masažai taip pat veiksmingai padės sulieknėti bei atsikratyti celiulito ar viršsvorio.

Masažas su medumi

medaus-masazas-spa-sante-1Ypač efektyvus yra medaus masažas. Jis labai tinka norintiems atsikratyti viršsvorio arba celiulito. Šios procedūros metu labai aktyviai stimuliuojama kraujotaka ir limfotaka, todėl pašalinami toksinai. Meduje esančios veikliosios medžiagos paverčia odą glotnia ir elastinga. Po masažo dingsta celiulito požymiai, organizmas apsaugomas nuo druskų kaupimo ir paspartėja medžiagų apykaita.

Specialus modeliuojantis masažas

anticeliulitinis-masazasSpecialus modeliuojantis masažas padailina kūno formas ir padeda išskaidyti celiulito sankaupas. Lieknėjimo procedūroms labai plačiai naudojama kava ir šokoladas. Vartojami išoriškai, šie produktai turi liekninančių ir stangrinančių savybių.

Šios procedūros gali būti atliekamos atskirai arba derinamos kartu su aparatinėmis metodikomis.

Siekiant maksimalių rezultatų procedūrų kurso metu rekomenduojama laikytis bent minimalios dietos (mitybos racione sumažinti miltinių, riebių bei saldžių produktų vartojimą).

Rekomendacijos