Fotoepiliacija

JAU MŪSŲ SALONE: ILGALAIKIO PLAUKŲ ŠALINIMO PROCEDŪROS SU NAUJOS KARTOS VEIKSMINGU IMPULSINĖS ŠVIESOS APARATU AURA!

Mielos damos, tikriausiai kiekvieną iš mūsų svajoja turėti glotnias kojas bei nepriekaištingai sutvarkytą „bikini“ zoną prieš atostogas arba ištisus metus. Naujausių technologijų deka – dabar tai įmanoma! Kad vasarą pasitikti galėtumėte be nereikalingų plaukų, reikėtų pagalvoti apie tai jau dabar.aura fotoepiliacija.

Fotoepiliacija – ilgalaikis plaukų šalinimas intensyvia pulsine šviesa. Taikant fotoepiliaciją, nepažeidžiant aplinkinių audinių, sunaikinami plauko folikulai. Šios procedūros rezultatas – ilgalaikis ir neskausmingas nepageidaujamų plaukų pašalinimas.

Plauko augimo ciklas susideda iš 3 fazių: augimo, regresijos ir ramybės. Fotoepiliacijos procedūros metu pašalinami tik augimo fazėje esančius plaukai. Apie 20 – 30 procentų plaukų vienu metu yra augimo fazėje, todėl, norint pasiekti ilgalaikį efektą, procedūra turi būti kartojama keletą kartų. Dažniausiai pakanka 5-8 procedūrų. Procedūrų skaičius priklauso nuo plaukų augimo ciklo, aura aparatastankio, odos spalvos, vartojamų vaistų, hormonų lygio, medžiagų apykaitos ypatumų. Procedūras reikės daryti kas 4-6 savaites.

Kaip atliekama fotoepiliacijos procedūra?

Odos sritis, nuo kurios bus šalinami plaukai, patepama šaldančiu geliu, norint sumažinti nežymų skausmą ir odos paraudimą. Procedūra gali sukelti šiokį tokį diskomfortą, tačiau šiuolaikinė aparatūra jį sumažina iki minimumo.

-25%
Nuo2635

Fotoepiliacijos Procedūra

Trukmė nuo 10 – 60 min.
Perkant 5 procedūrų abonementą - 30%.
PROCEDŪRŲ KAINOS
KONTRAINDIKACIJOS
   • neštumas ir žindymas;
   • fotosensibilizuojančių vaistų vatojimas
   • kraujo krešėjimo sutrikimai;
   • sergant endokrininės sistemos ligomis;
   • esant hormoninių sutrikimų;
   • onkologinės ligos;
Dabar fotoepiliacijos procedūroms -25%

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Technologija panaši į depiliaciją lazeriu, tačiau fotoepiliacijos metu yra skleidžiami platesnio spektro šviesos impulsai nei lazerio spinduliai (skleidžiamo šviesos impulso bangos spektras yra nuo 400nm iki 1200nm), todėl gydymas laikomas saugesniu.

Klientas (-ė) paguldomas ant kušetės. Odos sritis nuo kurios bus šalinami plaukai dezinfekuojama ir aptepama specialiu geliu. Procedūra gali sukelti šiokį tokį diskomfortą, tačiau šiuolaikinė aparatūra jį sumažina iki minimumo.

Pašalinti plaukai neatauga nuo 4 iki 8 metų, vėliau procedūros vėl turi būti kartojamos, bet jų reikės gerokai mažiau.

Šalinant lazeriu maksimalus plotas nuo kurio pašalinami plaukai yra 1,0 cm, tuo tarpu šalinant IPŠ metodu plaukai pašalinami iškart nuo 7,5 kv. cm ploto. Taigi efektas pasiekiamas padarant mažesnį impulsų kiekį ir užtrunkant žymiai trumpesnį laiką.

Plauko augimo ciklas susideda iš 3 fazių: augimo, regresijos ir ramybės. IPŠ pašalina tik augimo fazėje esančius plaukus. Kadangi tik 20 – 30 procentų plaukų vienu metu yra augimo fazėje, todėl, norint pasiekti ilgalaikį efektą, IPŠ procedūra turi būti kartojama kelis kartus. Dažniausiai pakanka 5-8 procedūrų. Procedūrų skaičius priklauso nuo plaukų augimo ciklo, tankio, odos spalvos, vartojamų vaistų, hormonų lygio, medžiagų apykaitos ypatumų.

Šiuo būdu galima pašalinti plaukus visose kūno vietose, išskyrus akis. Moterims dažniausiai plaukai šalinami pažastų, kojų, bikinio, viršutinės lūpos, smakro srityje, vyrams – nugaros, pečių srityje.

Prieš procedūrą kelias savaites nenaudokite plaukų šalinimo metodų, kurių metų plaukas išpešamas (pešiojimas pincetu, depiliacija vašku, kremu, elektriniu depiliatoriumi). Skusti plaukus galite ir tai net gi patartina – skutimasis skatina plaukų augimą (žr. 4 klausimą). Kelias savaites prieš procedūrą nesikaitinkite soliariume, nesideginkite saulėje, nenaudokite savaiminio įdegio priemonių, kadangi įdegis sumažina IPŠ procedūros efektą, gali sukelti odos pigmentacijos pokyčius. Prieš pat procedūrą oda turi būti švari, nepatepta jokiomis kosmetinėmis priemonėmis.

Procedūros metu paveikta oda gali parausti, patinti, niežėti. Tai praeina per kelias dienas. Norint sumažinti šį diskomfortą, naudojami vėsūs kompresai, drėkinantys kremai. Po procedūros 2 savaites venkite buvimo saulėje ar kaitinimosi soliariumuose. Naudokite apsaugines priemones nuo saulės. Jei numatoma daugiau plaukų šalinimo procedūrų, saulės vengimas yra būtinas.Parą po procedūros nesikaitinkite saunoje, venkite maudymosi karštoje vonioje. Rekomenduojamas maudymasis šiltame duše. Nenaudokite kosmetikos priemonių, kol yra odos pažeidimų. Netrinkite, nekasykite odos, venkite aktyvaus sporto, traumų.

Esant bet kokiai ūmiai odos infekcijai

Sergant ligomis, kurių paūmėjimą gali provokuoti šviesa (pasikartojanti herpes simplex infekcija, sisteminė raudonoji vilkligė, porfirija).

Vartojant fotosensibilizuojančius (jautrumą šviesai didinančius) vaistus ar vaistažoles (pvz., doksicikliną, furozemidą, sulfanilamidus, jonažoles ir kt.).

Sergant piktybiniais odos susirgimais (pvz., melanoma, bazalioma).

Jei organizmas linkęs sudaryti keloidinius randus

Esant kraujo krešėjimo sutrikimamas; vartojant kraują skystinančius preparatus

Sergant endokrininės sistemos ligomis bei esant hormoninių sutrikimų.

Sergant imunitetą slopinančiomis ligomis (tame tarpe ir ŽIV, AIDS), vartojant imunitetą slopinančius vaistus (pvz., ciklosporiną).

Nėščioms, maitinančioms moterims.

Komplikacijos pasitaiko 1-5 proc. atvejų: odos hiperpigmentacija (išnyksta savaime per 6 mėnesius), niežėjimas, skausmas, nutirpimo jausmas, šašai, mėlynės (retai), purpura, paraudimas, patinimas, infekcija (labai retai), laikina hipopigmentacija, randelių susidarymas.

Procedūras geriausia atlikti prieš saulės vonias. Po aktyvių saulės vonių apie dvi savaites nerekomenduojama atlikti fotoepiliacijos lazeriu procedūrų. Odos atspalvis arba įdegis priklauso nuo buvimo saulėje trukmės, naudotų apsaugos faktorių, klimatinės zonos ir nuo taip vadinamo odos tipo. Jei oda įdegusi tik šiek tiek, procedūras atlikti galima, tačiau tiksliai odos atspalvį įvertinti ir tinkamą režimą parinkti gali tik procedūras atliekantis specialistas, kuris patars, ar geriau dar palaukti, ar jau galima atlikti procedūras.

Po fotoepiliacijos procedūros plaukus skusti galima. Be to, dėl sulėtėjusio plaukų augimo skutimosi poreikis žymiai sumažės. Tarp procedūrų nerekomenduojama pešioti, šalinti plaukelių vašku ar epiliatoriumi.

Fotoepiliacijos procedūros nėščioms ir maitinančioms krūtimi moterims nerekomenduojamos, nes nėra atlikti tyrimai, kaip ši procedūra galėtų paveikti kūdikį ar motinos pieną.

Fotoepiliacija nerekomenduojama sergantiems endokrininėmis ligomis tik todėl, kad ji nėra efektyvi. Efektas, kurio tikimės po procedūrų ciklo yra plaukų kiekio sumažėjimas, pašviesėjimas ir suplonėjimas. Sergant endokrininėmis ligomis ar turint hormonų sutrikimų, plaukai linkę ataugti tokie pat, nežiūrint kiek procedūrų yra padaroma. Plaukai po procedūros iškrenta, bet po kurio laiko vėl pilnai atauga

Fotoepiliacijos aparatas Aura, kuris naudojamas mūsų salone, sukurtas bendradarbiaujant su medicinos universitetu. Be to prietaisas išbandytas bei patvirtintas profesionalių dermatologų, atitinka visus Europinius standartus. Atliekant fotoepiliacijos procedūras gali atsirasti nudegimų grėsmė. Luminence prietaisas turi patetntuotą vėsinimo vandeniu technologiją (yprasti IPŠ prietaisais vėsinami oro pagalba, kas yra mažiau efektyvu). Tai leidžia užtikrinti labai saugią procedūrą.

Dauguma mūsų klientu teigia, kad šviesos impulso metu jaučiama nedidelė šiluma. Storesnių ir tamsesnių plaukų savininkai gali jausti šiek tiek didesnį diskomfortą, tačiau jis išnyksta vos užbaigus plaukų šalinimo procedūrą. Jūsų patogumui fotoepiliacijos prietaisas turi net 30 skirtingų programų, kurias pasirenka specialistas, įvertinęs plauko ir odos atspalvį, kliento jautrumą.

Fotoepiliacijos procedūros atliekamos kas 4-6 savaites. Taip yra dėl plaukų augimo ciklo.

Geriausiai fotoepiliacija veikia tamsesnius plaukus arba plaukus, kuriuose daugiau melanino. Melaninas – tai pigmentas, suteikiantis plaukams ir odai jų spalvą, jis pasisavina šviesos energiją. Veiksmingiausiai šalinami juodi ir rudi plaukai, nors rudi ir šviesiai rudi plaukai paprastai taip pat gerai šalinami, tačiau tam prireikia daugiau plaukų šalinimo procedūrų. Į rausvus plaukus taip pat reaguojama. Baltų ir žilų plaukų atveju fotoepiliacija yra mažiau efektyvi.

Fotoepiliacija atliekant aparatu Aura atliekama ir esant įdegusiai ar tamsiai odai. Tam naudojami spacialūs parametrų nustatymai.

Po pirmos fotoepiliacijos procedūros plaukai atauga, tačiau po dviejų savaičių apie 20-30% šių plaukų paprasčiausiai iškrenta. Plaukai auga trim skirtingais etapais, o fotoepiliacija veikia tik aktyvioje augimo fazėje esančius plaukus. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl norint pasiekti ilgai išliekantį rezultatą reikia atlikti daugkartines procedūras.

Impulsinė šviesa estetinėje medicinoje naudojama jau daugiau nei 20 metų. Nėra žinoma apie šalutinius poveikius, atsiradusius po ilgalaikio šviesa paremtų prietaisų naudojimo.