+370 612 35025
I - V: 10:00 - 20:00; VI: 10:00 - 18:00

radijo dažnio termoliftingas

Naujiena estetikos procedūrų pasaulyje! Radiodažnuminė termoliftingo technologija sujungia elektromagnetinės spinduliuotės elektros ir magnetiniame lauke. Nors tai yra sistema, kuri buvo žinoma dėl savo gydomųjų savybių chirurgijoje (electroskalpelis, koaguliacija, diatermia,…), neseniai atlikti tyrimai įrodė, kad šiuo aparatu galima naudotis ir grožio industijoje, nes sukurta technologija, kurioje pritaikant radiodažnio energiją dermai ir poodiniams sluoksniam galima apsaugoti epidermį ir kovoti su odos senėjimu ir celiulitu.

Kadangi aparatas dirba su „I MHz capacitative“ radijo dažniu, turi vienpolį antgalį, naudoja chromoterapiją ir įrengtą HPC sistemą padidinti tarpląstelinį ir ląstelinį pralaidumą, mes galime tiekti energiją įvairių gylių sluoksniams, o tai gydo skirtingų tipų celiulitą ir suglebusią odą.

Radiojo dažnio termoliftingo tikslai:

Pagrindinis kombinuotos sistemos tikslas yra pagerinti audinius per:

– limfodrenažą, kuris sumažina skysčių ir toksinų kiekį, kas turi įtakos celiulito pažeistiems audiniams;

– padidinti riebalinio audinio medžiagų apykaitą, kas taip pat pagerina odos išvaizdą;

– Skatinant kolageno gamybą odoje ir poodiniuose jos sluoksniuose, sudaroma galimybė atgauti odos stangrumą.

Radijo dažnio termoliftingas idealiai tinka lieknėjimo ir celiulito gydymo programoms, suglebusios odos elastingumo atstatimui. Procedūra ypatingai maloni o efektas pastebimas jau po pirmos procedūros. Rekomenduojamas kursas nuo 6 iki 12 seansų. Radijodažnio termoliftingas kartu su neinvazinė mezoterapija galima derinti su kitomis technikomis: šaltu lipolitiniu lazeriu, vakuuminiu masažu ar kompleksinėmis procedūromis.

Išbandykite naujieną ypatingomis sąlygomis – pirmas seansas -50%. Programoms specialios kainos. Registruokitės dabar tel. 8-612-35025

Kontaktai

Vytenio g. 9, Vilnius
+370 612 35025
salonas@spasante.lt

Darbo Laikas

I - V   10:00 – 20:00
VI: 10:00 – 18:00
VII: Nedirbame

Naujienlaiškis

Atsiskaitymas

Mūsų SPA Santé salone atsiskaitymas galimas tik grynais pinigais.

SPA Santé © 2018. Visos teisės saugomos. Sprendimas: WEBGuru