+370 612 35025
I - V: 10:00 - 20:00; VI: 10:00 - 18:00
[lsvr_carousel wrap_in_container=“yes“ transparent_bg=“yes“ items_per_slide=“4″ items_per_slide_desktop=“4″ items_per_slide_smalldesktop=“4″ items_per_slide_tablet=“4″ items_per_slide_mobile=“1″ autoplay=“3″][lsvr_service image_rounded=“yes“ image=“718″ title=“Klasikinis viso kūno masažas“ link=“http://spasante.lt/masazas/klasikinis-viso-kuno-masazas/“][/lsvr_service][lsvr_service image_rounded=“yes“ image=“866″ title=“Atpalaiduojantis viso kūno masažas“ link=“http://spasante.lt/masazas/atpalaiduojantis-viso-kuno-masazas/“][/lsvr_service][lsvr_service image_rounded=“yes“ image=“867″ title=“Viso kūno masažas su žvake“][/lsvr_service][lsvr_service image_rounded=“yes“ image=“868″ title=“Aromaterapinis viso kūno masažas“ link=“http://spasante.lt/masazas/aromaterapinis-viso-kuno-masazas/“][/lsvr_service][lsvr_service image_rounded=“yes“ image=“863″ title=“Bambuko lazdelių viso kūno masažas“ link=“http://spasante.lt/masazas/bambuko-lazdeliu-viso-kuno-masazas“][/lsvr_service][lsvr_service image_rounded=“yes“ image=“864″ title=“Express relax viso kūno masažas“][/lsvr_service][lsvr_service image_rounded=“yes“ image=“870″ title=“SPA viso kūno masažas“ link=“http://spasante.lt/masazas/spa-viso-kuno-masazas/“][/lsvr_service][lsvr_service image_rounded=“yes“ image=“871″ title=“Karštų pintų viso kūno masažas“ link=“http://spasante.lt/masazas/karstu-pintu-viso-kuno-masazas/“][/lsvr_service][/lsvr_carousel]

Pradeda skaudėti nugarą, kaklą. Norint neprarasti žvalumo ir darbingumo reikia pasirūpinti savimi. Vienas iš būdų – masažai. Gydytojai rekomenduoja masažus esant nugaros, stuburo, raumenų, sąnarių, kaklo skausmams. Taip pat po operacijų ir traumų, jei kankina nemiga.

Masažas labai naudingas visiems sveikiems žmonėms kaip profilaktikos priemonė nuo įvairių negalavimų. Tačiau masažas gali veikti ir kaip vaistas arba būti kaip papildomas gydymo metodas šalia tradicinio gydymo.

Kokius negalavimus gali išgydyti ar bent palengvinti masažas?

• Kai kamuoja kaklo, stuburo, strėnų skausmai.

• Gyvenimą kartina migrenos priepuoliai.

• Patempti raumenys, sausgyslės, raiščiai.

• Po įvairių lūžių bei traumų, išnirimų.

• Skundžiantis sąnarių negalavimais, sergant artritu.

• Kamuoja radikulitas, neuralgija, neuritas.

• Paralyžiaus atveju.

• Sergant bronchitu, bronchine astma, plaučių uždegimu.

• Vargina lėtinis gastritas, sutrikusi skrandžio ar žarnyno, dvylikapirštės žarnos veikla.

• Esant lėtiniam širdies raumens nepakankamumui, stenokardijos, hipertonijos, arterinės hipotonijos atvejais. Taip pat tai puiki reabilitacijos priemonė po miokardo infarkto.

• Tam tikri masažai gali palengvinti ir kai kurias ginekologines ligas, netgi paskatinti vaisingumą.

[lsvr_divider][lsvr_cta_message title=“Išsirinkote tinkamą procedūrą?“ button_label=“Rezervuoti internetu“ link=“#reservation-form“]Rezervuokite dieną ir laiką internetu – tai greitas ir patogus būdas.[/lsvr_cta_message]

Kontaktai

Vytenio g. 9, Vilnius
+370 612 35025
salonas@spasante.lt

Darbo Laikas

I - V   10:00 – 20:00
VI: 10:00 – 18:00
VII: Nedirbame

Naujienlaiškis

Atsiskaitymas

Mūsų SPA Santé salone atsiskaitymas galimas tik grynais pinigais.

SPA Santé © 2018. Visos teisės saugomos. Sprendimas: WEBGuru