+370 612 35025
I - V: 10:00 - 20:00; VI: 10:00 - 18:00
[lsvr_tabs][lsvr_tab_item title=“Fotoatjauninimo privalumai“]Nėra gijimo laiko
Oda atrodo sveikesnė ir lygesnė
Sumažinamas porų dydis
Pagerinamas odos tonusas
Sumažinamas odos paraudimas, kurį sukelia rožinė
Sumažėja raukšlių gylis
Ilgalaikis poveikis
Neinvazinė technologija[/lsvr_tab_item][/lsvr_tabs][lsvr_tabs][lsvr_tab_item title=“Kontraindikacijos“]Nenormali reakcija į saulės šviesą (bėrimas nuo šviesos, dilgėlinė, …)

Šviesai jautrių vaistų vartojimas

Retinoidus arba jų darinių vartojimas (ROACUTAN) (procedūras galima taikyti tik praėjus 2 mėnesiams po šių vaistų vartojimo)

Nėštumas ir žindymas

Įtartinos pigmentinės dėmės ar didelė vėžio atsiradimo tikimybė.

Didelė saulės ar UVA spindulių radiacija be apsaugos nuo saulės savaitę prieš gydymą.

Odos vientisumo pažeidimai gydomoje vietoje[/lsvr_tab_item][/lsvr_tabs][lsvr_tabs][lsvr_tab_item title=“Procedūros kaina“]Trukmė nuo 15 iki 60 min.

Kaina nuo 50 € iki 100 €

plaštakos – 50 €

kaklas – 75 €

veidas – 100 €

dekoltė – 100 €

Perkant 5 procedūrų abonementą taikoma 30%nuolaida[/lsvr_tab_item][/lsvr_tabs]

JAU MŪSŲ SALONE: ODOS FOTOATJAUNINIMO PROCEDŪROS SU NAUJOS KARTOS VEIKSMINGU IMPULSINĖS ŠVIESOS APARATU AURA!

Laikui bėgant, mūsų odoje pradeda matytis pirmieji senėjimo požymiai. Išoriniai veiksniai, tokie kaip saulė, gravitacija ir hormonai, gali pagreitinti senėjimo procesą. Kolagenas, esantis mūsų odoje, pradeda irti ir susidaro raukšlelės aplink akis ir lūpas ir panašiai. Vieną dieną mes atsibusime ir pastebėsime, kad mūsų veidas jau nebeturi tokios jaunos, ryškios išvaizdos, kokią turėjome anksčiau. Fotoatjauninimas- viena efektyviausių procedūrų, kuri gali padėti  atkurti jaunatvišką odos isšvaizdą, naudojant pažangią technologiją, kuri yra saugi, greita ir efektyvi.

Fotoatjauninimas yra kosmetinė procedūra, kurios metu naudojama intensyvi impulsinė šviesa (IPŠ), siekiant pagerinti odos išvaizdą.  IPŠ terapijos nauda apima beveik visą kosmetinės dermatologijos spektrą. Ši procedūra padeda saulės pažeistai odai atgauti gyvybingumą, skaistumą, sveikos odos išvaizdą, sugražina spindinčią veido, kaklo, dekolte ir plaštakų odą. Taip pat padeda sumažinti ir bendras odos problemas. Intensyvi impulsinė šviesa pereina išorinį odos sluoksnį (epidermį) ir švelniai šildo ląsteles gilesniame odos sluoksnyje (dermoje). Šios ląstelės, vadinamos fibroblastais, pradeda gaminti daugiau kolageno, kuris pagerina odos tekstūrą ir sumažina raukšles.

fotoatjauninimasFotoatjauninimo terapija yra efektyvi daugeliui odos būklių. Fotoatjauninimas yra moderni dermatologijos technika, kuri trunka tik apie valandą. Tai sukelia minimalų diskomfortą ir suteikia puikius rezultatus. Viena iš priežasčių, kodėl IPŠ procedūros tapo tokios populiarios, yra tai, kad jų nauda smarkiai nusveria jų keliamą riziką. Po šios procedūros galimas nedidelis patinimas ar paraudimas, kuris dažniausiai išnyksta per kelias valandas po procedūros.

Senstant oda plonėja ir sausėja, taip pat sumažėja kolageno lygis, todėl ji tampa mažiau elastinga ir pasirodo pirmosios raukšlės. IPL fotoatjauninimas yra atliekamas taikant intensyvios šviesos impulsus moderniausio Aura aprato, kuriems yra nustatytas tam tikras bangos ilgio diapazonas: 550-1200 nm impulsas prasiskverbia po oda, ją giliai šildo, taip stimuliuodamas fibroblastus, kurie atsakingi už kolageno ir elastino gamybą. Taip gerinama odos kokybė ir suteikiama ilgalaikė lygi ir stangri išvaizda.

Kita šios fototerapijos nauda yra ta, kad ji pagerina odos tonusą, sumažina chronologinio senėjimo požymius, kurie pasireiškia pigmentacija arba kuperoze. Naujausios kartos IPL apjungia saugumą ir puikius rezultatus, nes sugeba kiekvienos sesijos metu atjauninti odą nepažeidžiant jos raginio sluoksnio.

Kiek reikia fotoatjauninimo procedūrų?

Daugumai žmonių reikia 3-5 procedūrų, kurios yra atliekamos maždaug kartą per mėnesį. Po kiekvienos procedūros matomas tam tikras odos būklės pagerėjimas, tačiau kiek tiksliai reikės procedūrų priklauso nuo kiekvieno kliento individualios odos būklės. Kuo daugiau oda patyrusi saulės žalos, tuo labiau tikėtina, kad Jums reikės viso penkių procedūrų kurso.

Kaip ilgai išlieka fotoatjauninimo rezultatai?

Tai priklauso nuo to, kiek saulės poveikio gauna Jūsų oda po fotoatjauninimo procedūros. Jei Jūsų oda yra nuolat veikiama saulės spindulių ir nenaudojate apsaugos priemonių, procedūros rezultatai bus matomi trumpesnį laiką. Tačiau jei gerai pasirūpinsite savo oda, naudosite apsaugines veido kosmetikos priemones ir vengsite saulės spindulių, rezultatai bus ilgalaikiai ir Jūsų oda atrodys puikiai.

Kontaktai

Vytenio g. 9, Vilnius
+370 612 35025
salonas@spasante.lt

Darbo Laikas

I - V   10:00 – 20:00
VI: 10:00 – 18:00
VII: Nedirbame

Naujienlaiškis

Atsiskaitymas

Mūsų SPA Santé salone atsiskaitymas galimas tik grynais pinigais.

SPA Santé © 2018. Visos teisės saugomos. Sprendimas: WEBGuru