3 Būdai Kaip Patobulinti Kūno Linijas Prieš Atostogas

Jau kurį laiką siekiate gražesnių kūno linijų? Aktyviai sportuojate ir derinate mitybą, tačiau pasiekti rezultatai netenkina? Sėdimas darbas, stresai, netaisyklinga mityba skatina riebalų kaupimąsi, todėl viršsvoris – tai ne tik estetinė problema, bet ir organizmo sukauptų toksinų neigiamas poveikis, papildoma apkrova širdžiai, sąnariams, stuburui, kraujagyslių sistemai. Tad savo patirtimi, kaip efektyviai patobulinti kūno linijas prieš atostogas, dalinasi Spa Santé salono vadovė Irina Sapiego.

Sportas

Sporto pagalba galima ne tik pagreitinti medžiagų apykaitą, bet ir palaikyti geresnę fizinę ir emocinę savijautą.

Specialistų teigimu, norint efektyviai numesti svorį, reikia treniruoti įvairias raumenų grupes ir reguliariai užsiimti fizine veikla, kadangi fiziniai pratimai treniruoja raumenis, kas sąlygoja didesnę jėgą bei ištvermę.

Sportuojančio žmogaus smegenys yra kur kas geriau aprūpinamos deguonimi, kas leidžia labiau išvengti stresinių situacijų.

Jeigu, visgi sportas Jums nėra priimtinas galima pasirinkti kiekvieno ryto mankštą, atliekant nesudėtingus tempimo pratimus.

Mitybos svarba

Nors, dietologų teigimu, valgyti galima viską, tačiau, jeigu norite pasiekti kuo geresnių rezultatų maistą patariama derinti.

Bene pagrindinė ir svarbiausia maisto derinimo taisyklė yra ta, kad valgydami žuvį, mėsą ar kitą patiekalą garnyrui rinktumėtės daržoves.

Dietologai įspėja: „Svarbu nepersivalgyti, nebadauti ir nepamiršti valgyti pusryčius, kuriuose yra daugiau angliavandenių. Tuo tarpu vakare venkite angliavandenių ir rinkitės baltymus. Taip pasieksite kur kas greičiau norimus rezultatus“.

Naujųjų technologijų įrangos pagalba

Bene greičiausias ir lengviausias būdas, leidžiantis pasiekti norimus rezultatus yra pasitelkti inovatyvaus lipolitinio lazerio pagalbą.

„Naujos kūno formos avansu“ – lipo-lazeris jau yra laikomas stebuklingu pagalbininku, siekiančioms gražių kūno linijų ir norinčioms sumažinti kūno linijas greitai, neskausmingai ir efektyviai“, – pasakojo I. Sapiego.

Lazeriu gali būti veikiamos visos kūno sritys, kur kaupiasi riebalai: rankos, nugara, šlaunys, pilvas, blauzdos, dvigubas pagurklis, veido ovalas.

Pasak pašnekovės, tai neinvazinė technologija, kurios metu nepažeidžiamas odos vientisumas, nesudaromos žaizdos ar randai, nejaučiamas skausmas, tačiau rezultatai ilgalaikiai ir pastebimi jau po pirmos procedūros. Per vieną seansą apimtys sumažėja nuo 3 iki 5 cm. Per 6-9 seansų kursą (o tai užtrunka vos 3-4 savaites) kūno apimtis galima sumažinti vienu-dviem dydžiais.

Norint pasiekti efektyvesnius rezultatus, tokias procedūras reikia derinti su subalansuota mityba bei fiziniu aktyvumu.

Sporto užsiėmimai ir laikymasis subalansuotos sveikos mitybos nėra lengvas dalykas, ypatingai tiems, kurie nemėgsta sporto ir neskiria tam dėmesio, todėl šiuolaikinių technologijų dėka galime pasinaudoti kur kas lengvesniais būdais ir pasiekti efektyvius rezultatus. Tad pirmiausia apgalvokite, kuris būdas patobulinti savo kūno linijas Jums yra priimtiniausias ir pradėkite siekti savo tikslų jau šiandien.

 

 

 

 

Rašyti komentarą