Veido Procedūros

Sveika ir graži veido oda – tai Jūsų vizitinė kortelė. Pamatę žmogų paprastai pirmiausia atkreipiame dėmesį į veidą. Veido oda mus puikiai išduoda – ar sveikai maitinamės, ar prižiūrime ją, ar esame pavargę. Greitas gyvenimo tempas, nuolatinis stresas, miego trūkumas pirmiausia atsispindi veide. Kad veidas spindėtų grožiu ir sveikata, būtina jį prižiūrėti tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus. Oda rūpintis bei ją puoselėti būtina nuolat. Veido procedūrų pasirinkimas priklauso nuo odos tipo, iškilusių problemų ir metų laiko.

Radijo dažnio termoliftingas su neinvazine mezoterapija aparatu RF ZONE

Radijo-dažnio-termoliftingas-su-neinvazine-mezoterapija-aparatu-rf-zoneTai liftinguojanti procedūra skirta kovoti su odos suglebimu, senėjimo požymiais, taip pat ji tinka aknės paveiktai odai. Procedūros metu naudojamas bipolinis antgalis, kuris įkaitina paviršinį odos sluoksnį, veikdamas odos audinį bei skatindamas kolageno ir elastino sintezę odoje. Jis taip pat sukuria neinvazinės mezoterapijos efektą, kuris laikinai padidina ląstelių membranų pralaidumą. Tai leidžia energijai ir emulsijos aktyvioms medžiagoms pasiekti paviršinius odos sluoksnius (energija pasiekia 2-6 mm gylį).

Procedūros metu naudojama stangrinamoji emulsija pagaminta iš kaštonų, hidrolizuotos sojos, stangrinančių augalų komplekso. Taip pat radijo dažnio aparatas turi chromoterapijos poveikį, dar žinomą kaip spalvų terapijos. Tai yra metodika, susidedanti iš vibracijų susijusių su matomo spektro spalvomis, naudojama terapiniais tikslais. Buvo įrodyta, kad spalvos turi gebėjimą atstatyti kūno balansą, stimuliuoti organinį aktyvumą ir bendrai pagerinti audinių būklę. Procedūra papildoma išskirtine veido kauke (kolageno lakšto veido kaukė). Efektyvi kosmetika naudojama mūsų salone sustiprina aparatinių procedūrų poveikį.

Ridoplastika – neinvazinis raukšlių lyginimas

Ridoplastika-–-neinvazinis-raukšlių-lyginimasRidoplastika vakuuminiu aparatu „Effiline“ – neinvazinis atjauninimo būdas. Tai mechaninis raukšlių lyginimas, kurio metu raukšlė yra mechaniškai iškeliama, dėl to suaktyvinama limfotaka, skatinama mikrocirkuliacija odoje, dėl geresnio deguonies tiekimo suminkštėja audiniai, maitinami gilieji odos sluoksniai. Vakuumas pasižymi efektyviu poveikiu: panaikina „dvigubą“ pagurklį, išlygina raukšles, sumažina randus, odos spalva pagražėja, ji tampa skaistesnė. Atlikus vakuuminio masažo kursą, oda taps elastingesnė, lygesnė, pastebimai sumažės raukšlės. Procedūra yra maloni, atpalaiduojanti bei efektyvi.

Fotoatjauninimo Procedūros Veidui

fotoatnaujinimas-veido-procedurosFotoatjauninimas yra kosmetinė veido procedūra, kurios metu naudojama intensyvi impulsinė šviesa, siekiant pagerinti veido odos išvaizdą. Fotoatjauninimo terapijos nauda apima beveik visą kosmetinės dermatologijos spektrą. Ši procedūra padeda saulės pažeistai veido odai atgauti gyvybingumą, skaistumą, sveikos odos išvaizdą, sugražina spindinčią veido, kaklo ir dekolte odą. Intensyvi impulsinė šviesa pradeda gaminti daugiau kolageno, kuris pagerina odos tekstūrą ir sumažina raukšles.

Plačiau apie Fotoatjauninimo procedūras

Personalizuotos Veido Odos Procedūros CREMOLOGY

cremology-ceido-procedurosCremology yra nauja revoliucinė dermatokosmetinė koncepcija, paremta visišku procedūros veido odai pritaikymu pagal kiekvieno asmens individualius poreikius, ir žinoma, užtikrinanti geriausius veido priežiūros rezultatus.  Norint išsiaiškinti kokia konkreti priežiūra reikalinga pagal kiekvienos odos poreikius, atliekama skaitmeninė diagnozė, naudojant profesionalų matavimo prietaisą, kuris įvertina jautrumo, drėgmės, elastingumo, riebumo lygį, porų dydį, paraudimus ir raukšlių gylį odoje.

Plačiau apie CREMOLOGY personalizuotas veido procedūras

Nuo25

Veido Procedūros

Nuo 6 seansų taikomos nuolaidos.
PROCEDŪRŲ KAINOS

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Veido oda yra tarsi mūsų veidrodis, ji išduoda ar sveikai maitinamės, ar gerai prižiūrime ją, esame pavargę, ar ne per daug būname saulėje ir ar turime žalingų įpročių. Todėl, jei norime, kad veidas spindėtų grožiu, būtina jį prižiūrėti tiek iš išorės tiek iš vidaus. Veido procedūrų pasirinkimas priklauso nuo odos tipo, iškilusių problemų, amžiaus bei metų laiko. Oda pirmuosius senėjimo požymius pradeda rodyti peržengus 25 metus, tad raukšlės bus menka problema, jei pradėsime su jomis kovoti laiku.

Rekomenduotume RF termoliftingą su neinvazine mezoterapija. Ji skirta kovoti su odos suglebimu, senėjimo požymiais. Procedūros metu naudojamas bipolinis antgalis, kuris skatina kalogeno bei elastino sintezę. Jis taip pat sukuria neinvazinės mezoterapijos efektą, kuris laikinai padidina ląstelių membranų pralaidumą, tai leidžia, mūsų turimai emulsijai įsiskverbti 2-6mm į giliuosius odos sluoksnius.

Taip pat radijo dažnio aparatas turi chromoterapijos (spalvų terapijos) poveikį. Buvo įrodyta, kad spalvos turi gebėjimą atstatyti, kūno balansą bei pagerinti audinių būklę.

Procedūra taip pat papildoma išskirtine kalogeno lakšto kauke arba regeneruojančia / raminančia.

Ridoplastika – tai neivazininė raukšlių lyginmo procedūra. Ridoplastika atliekama vakuuminiu aparatu “Effiline”. Tai mechaninis raukšlių lyginimas, kurio metu raukšlė yra mechaniškai iškeliama, dėlto suaktyvinama limfotaka, skatinama mikrocirkuliacija odoje, dėl geresnio deguonies tiekimo, maitinami gilieji odos sluoksniai. Vakuumas pasižymi raukšlių lyginimu, randų bei pagurklio mažinimu, odos spalvos pagražėjimu.

Taip pat tiktų Fotoatjauninimas, kuris savo impulsine šviesa padeda saulės pažeistai odai atgauti gyvybingumą, skaistumą, mažina raukšles, bei sugražina spindinčią veido, kaklo, dekolte bei plaštakų odą. Esminis aparato povekis, kad yra skatinama kalogeno bei elastino sintezės gamyba, kuri atsakinga už mūsų odos elastingumą.

Visas paminėtas procedūras galima derinti tarpusavyje.

RF temoliftingo bei ridoplastikos procedūros neskasumingos, o netgi labai malonios. Fotoatjauninimo metu, jaučiamas nestiprus momentinis dilgčiojimas (pasireiškia ne visiems), bet procedūra atliekama gana greitai. Po visų procedūrų, oda atrodo gražiai ir galima iš karto grįšti prie įprasto gyvenimo.

RF termoliftingą ir ridoplastiką galima daryti kas savaitę, minimalus kursas būtų 6 procedūros. Fotoatjaunimą galima daryti kas 3-4 savaites, o procedūrų reiktų 3-5, priklausomai, nuo odos būklės. Šiap RF termolifnitgą, kosmetines procedūras ir ridoplastiką galima taikyti 2 kartus per savaitę, bet racionaliau būtų suplanuoti bent 6 procedūrų kursą po 1 kartą per savaitę.

Turime kosmetinių veido procedūrų su Cremology revoliucine dermatokosmetine koncepcija, paremta visišku produkto pritaikymu, kartu garantuojanti pačią tinkamiausią priežiūrą pagal kiekvieno asmens individualius poreikius, ir žinoma, užtikrinanti geriausius veido priežiūros rezultatus. Atlikus veido diagnostiką, galima taikyti intensyvaus poveikio (vitamininę, drėkinančią, deguonies, priešraukšlinę arba jautrios odos) arba individualią (regeneruojančią-stangrinančią)veido procedūrą.