Radijo Dažnio Termoliftingas

NAUJIENA ESTETIKOS PROCEDŪRŲ PASAULYJE! RADIJO DAŽNIO TERMOLIFTINGAS IDEALIAI TINKA LIEKNĖJIMO IR CELIULITO GYDYMO PROGRAMOMS, SUGLEBUSIOS ODOS ELASTINGUMO ATSTATIMUI.

Radiodažnuminė termoliftingo technologija sujungia elektromagnetinės spinduliuotės elektros ir magnetiniame lauke. Nors tai yra sistema, kuri buvo žinoma dėl savo gydomųjų savybių chirurgijoje (electroskalpelis, koaguliacija, diatermia,…), neseniai atlikti tyrimai įrodė, kad šiuo aparatu galima naudotis ir grožio industijoje, nes sukurta technologija, kurioje pritaikant radiodažnio energiją dermai ir poodiniams sluoksniam galima apsaugoti epidermį ir kovoti su odos senėjimu ir celiulitu.

radijo-daznio-termoliftingasKadangi aparatas dirba su „I MHz capacitative“ radijo dažniu, turi vienpolį antgalį, naudoja chromoterapiją ir įrengtą HPC sistemą padidinti tarpląstelinį ir ląstelinį pralaidumą, mes galime tiekti energiją įvairių gylių sluoksniams, o tai gydo skirtingų tipų celiulitą ir suglebusią odą.

Radijo dažnio termoliftingas idealiai tinka lieknėjimo ir celiulito gydymo programoms, suglebusios odos elastingumo atstatimui. Procedūra ypatingai maloni o efektas pastebimas jau po pirmos procedūros. Rekomenduojamas kursas nuo 6 iki 12 seansų. Radijodažnio termoliftingas kartu su neinvazinė mezoterapija galima derinti su kitomis technikomis: šaltu lipolitiniu lazeriu, vakuuminiu masažu ar kompleksinėmis procedūromis.

Radiojo dažnio termoliftingo tikslai

Pagrindinis kombinuotos sistemos tikslas yra pagerinti audinius per:

 • limfodrenažą, kuris sumažina skysčių ir toksinų kiekį, kas turi įtakos celiulito pažeistiems audiniams;
 • padidinti riebalinio audinio medžiagų apykaitą, kas taip pat pagerina odos išvaizdą;
 • skatinant kolageno gamybą odoje ir poodiniuose jos sluoksniuose, sudaroma galimybė atgauti odos stangrumą.

Siekiant maksimalių rezultatų procedūrų kurso metu rekomenduojama laikytis bent minimalios dietos (mitybos racione sumažinti miltinių, riebių bei saldžių produktų vartojimą).

Rekomendacijos

Nuo25

Radijo Dažnio Termoliftingas

Trukmė 20 - 40 min.
Pirmam seansui -50%
PROCEDŪRŲ KAINOS
KONTRAINDIKACIJOS
   • nėštumas ir žindymas
   • turint metalinius protezus
   • turintiems širdies stimuliatorių
   • turint kalogeno implantus
   • turint polinkį formuotis koloidiniams randams
   • onkologinės ligos

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Aparatas dirba su vienapoliu arba bipoliariniu antgaliu, naudoja chromoterapiją ir įrengtą HPC (neinvazinės mezoterapijos) sistemą kuri padidina tarpląstelinį ir ląstelinį pralaidumą, todėl galima tiekti energiją įvairių gylių sluoksniams, o tai gydo skirtingų tipų celiulitą, suglebusią odą ir senėjimo požymius. Taip pat įvedimui yra naudojami specialūs serumai, kurie padeda išspręsti problemą dar greičiau.

Idealiai tinka lieknėjimo ir celiulito gydymo programoms, suglebusios odos stangrinimui, elastingumo atstatymui.

Procedūra neskausminga, o netgi labai maloni.

RF termoliftingą galima daryti kas 72 valandas, darant kursą rekomenduojama procedūras atlikti bent du kartus per savaitę 6-12 k.

Kadangi aparatas turi tris antgalius, galima dirbti arba su veidu (pagurkliui, raukšlėms ir stangrumo atstatymui) arba su kūnu, pasirinkus pagal esamą problemą. Kūno zonos būtų: pilvas, kojos, rankos, bei nugara, esant skausmams.

Procedūra ypatingai maloni, o efektas pastebimas jau po pirmos procedūros, o dar ryškesnis rezultatas pasireiškia po trečios paros.

Radio dažnio termoliftingą kartu su neinvazine mezoterapija galima derinti su lipolitiniu lazeriu, vakuuminiu masažu arba akustinės (smūginės) bangos terapija. Prie veido procedūrų derinama su ridoplastika arba fotoatjauninimu.

Esant nėštumui, žindant, turint metalinius protezus, širdies stimuliatorius, kalogeno implantus, turint polinkį formuotis koloidiniams randams, onkologinės ligos.

Procedūros metu, kadangi yra šildomi gilieji audiniai, oda šiek tiek parausta, tačiau po jos, paraudimas iš kart praeina ir galima grįšti prie įprasto gyvenimo.

Kaip ir po visų kūno formų korekcijų procedūrų, patartina derinti mitybą bei daugiau judėti, norint pasiekti geresnių bei greitesnių rezultatų.