Norite sulieknėti ar sumažinti kūno apimtis?...

LIeknėjimo ir celiulito šalinimo programų kainos

Lipokavitacija (20 min.) ir vakuuminio masažo (30 min.) 10 seansų programa 625 €
Lipokavitacija (20 min.) ir presoterapija (30 min.) 12 seansų programa 485 €
Lipokavitacija (40 min.) ir vakuuminio masažo (45 min.) 12 seansų programa 865 €
Vakuuminio masažo (30 min.) ir presoterapijos (30 min.) 10 seansų programa 475 €
Lipokavitacijos (40 min.) ir presoterapijos (30 min.) 10 seansų programa 645 €
Lipokavitacijos (40 min.) ir vakuumino masažo (30 min.) 12 seansų programa 745 €
Adipolight lipolazerio 1 zonos programa (6 seansai) 239 €
Adipolight lipolazerio 1 zonos programa (9 seansai) 349 €
Adipolight lipolazerio 2 zonų programa (6 seansai) 379 €
Adipolight lipolazerio 2 zonų programa (9 seansai) 539 €
Adipolight lipolazerio 3 zonų programa (6 seansai) 459 €
Adipolight lipolazerio 3 zonų programa (9 seansai) 649 €
Kriolipolizės programa 1 zonos (3 kriolipolizės, 6 x 3 000 impulsų smūginės bangos ir 30 min. presoterapijos procedūros); krio- 20-26 min. / 27-40 min. 565 € / 595 €
Kriolipolizės programa 2 zonų (3 kriolipolizės, 6 x 6 000 impulsų smūginės bangos ir 30 min. presoterapijos procedūros); krio- 20-26 min. / 27-40 min. 690 € / 740 €

Individualios kūno formų korekcijų programos. Nemokama konsultacija, pirmai procedūrai -50%.


Išsirinkote tinkamą programą?

Rezervuokite dieną ir laiką internetu – tai greitas ir patogus būdas.

Rezervuoti internetu

Paskutiniu metu vis dažniau girdime žodžius celiulitas ir nutukimas. Neteisinga mityba, užteršta aplinka, stresai ir sėdimas darbas veikia kraujotaką ir limfotaką.

lieknejimas„Šiuolaikinės visuomenės problema – alkoholis, narkotikai ir celiulitas…” – buvo pasakyta vienoje grožiui skirtoje parodoje. Celiulitas* – struktūriniai pasikeitimai poodiniame riebaliniame sluoksnyje, kurie sutrikdo mikrocirkuliaciją ir limfos atitekėjimą. Jis dažniausiai pastebimas ant šlaunų, tačiau gali atsirasti bet kurioje kūno vietoje, kur yra riebalinio audinio sluoksnis. Celiulitas taip pat gali susiformuoti ant krūtų, juosmens srityje, viršutinėje rankų dalyje, kakle – moterų organizme šioms vietoms būdingas didesnis riebalinio audinio kiekis. Celiulitas būdingas visų rasių moterims, tačiau labiau europietėms nei azijietėms ar juodaodėms. Celiulitas – tai aiški patologija, atrodanti nemaloniai ir neestetiškai. Nors medikų teigimu tai nėra rimta liga, tačiau daugelį moterų kamuoja ši problema.

mentras ant lekstesNutukimas* – organizmo būsena, arba liga, kai žmogaus ar gyvūno kūne yra pernelyg didelis riebalino audinio kiekis, imantis trukdyti normaliam organizmo funkcionavimui. Didelis nutukimas gali sukelti ar sukelia pavojų sveikatai ir gyvybei. Be to, nutukimas sukelia psichologines problemas, nes turintys viršsvorį žmonės dažniausiai kompleksuoja dėl savo išvaizdos ir neretai atsisako normalaus gyvenimo būdo. Jie nemato galimybių ir prasmės keisti savo gyvenimo būdo, todėl vis labiau užsisklendžia savyje.

Celiulito ir nutukimo problemoms spręsti reikalingi moksliniais tyrimais pagristi metodai, kurie padėtų atstatyti pažeistus audinius ir patologinius sutrikimus bei efektyviai pagerintų vaizdą. Mūsų salone siūlomos aukštos kokybės celiulito ir nutukimo gydymo bei profilaktikos paslaugos. Prancūziška įranga bei veiksmingos kosmetinės priemonės, individualus požiūris į klientą bei aukšta specialistų kvalifikacija užtikrina itin gerus rezultatus.

*Pavadinimų apibrėžimai pateikti iš Vikipedija enciklopedijos.